Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Meni glupavo ovo sa Guvernerom zavodnikom u picket fence idili.Takođe, Michonne ceo dan neometano šeta kroz zombije samo zato što je onaj jedan prosuo malo utrobe po njoj, nema previše smisla. (Da ne pominjemo što je Rick prepoznao da je ona živa sa jedno 300 metara razdaljine...)

Link to comment

A dobro.. to kao da nafiluju njegov lik.. kako je lukav, prevrtljiv, namazan itdA i u prvoj sezoni su se Rick i Glenn opusteno sunjali kroz zombije, jer su se pre toga namazali krvlju i utrobom istih.Mnogo toga nema smisla, ali od poslednjih par koje su me smarale, ova mi se dopala jer mi se cini da ce se nesto napokon desiti

Link to comment

Da, ova zadnja epizoda je bila odlican uvod u ono sto ce da se desi. Toliko, da mi je bas bilo zao kad se zavrsila, bio sam u onom fazonu "ajde dajte jos malo, jos 5 min, please"Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
A i u prvoj sezoni su se Rick i Glenn opusteno sunjali kroz zombije, jer su se pre toga namazali krvlju i utrobom istih.
Pa da, ali oni su se tada namazali od glave do pete, i zaštita im je trajala jedno 5 minuta. A njoj traje ceo dan od one tri fleke na odeći :blink:(Sitničarim, ali glup je bio taj sistem i u prvoj sezoni/provm stripu. Zombijima se obično daje nekakvo natprirodno čulo kojim razlikuju žive od mrtvih, a kad se u to upletu vrlo prirodna da ne kažem banalna objašnjenja - kao to da je prosto njuh u pitanju - onda se prave potpuno apsurdne situacije. Kao npr., kad stojiš uz vetar od gomile zombija, oni ti neće ništa.)
Link to comment

Što se Guvernatora tiče, glupo mi je da toliko razvlače i prave neku misteriju od tog njegovog gradića. Videli smo već da ima glave u teglama, zombi ćerku, i pravi gladijatorske borbe za narod. Šta više ima da ga gledamo kako nešto obmanjuje Andreu i zavodi je, koga boli uvo za to? Pritom, zašto je koji krasni poslao Merla i ekipu u poteru za Michonne? Kakvog pa to ima smisla?U stripu je akcenat bio na preživljavanju, tj. brutalnosti koju to zahteva. Skroz drugačije je bio prikazan kontakt zatvorske ekipe sa Woodbury ekipom, ovi drugi su odmah krenuli sa zlostavljanjem, amputacijama, i silovanjem. Nismo prvo gledali kako ih Guverner pet epizoda za redom obrađuje lepim rečima i južnjačkim gostoprimstvom...

Link to comment

Glennu i Riku je zastita trajala, dok je kisa nije spralaA da ima propusta, ima, golemih i tupavih.. ali kazem, dopalo mi se jer mi se cini da ce se napokon nesto dogoditi, prethodnih par me je uzasno smaralo..e da, i Andrea pocinje da me nervira.. mogla bi i ona uskoro da zavrsi svoje

Edited by Have_Fun
Link to comment
Što se Guvernatora tiče, glupo mi je da toliko razvlače i prave neku misteriju od tog njegovog gradića. Videli smo već da ima glave u teglama, zombi ćerku, i pravi gladijatorske borbe za narod. Šta više ima da ga gledamo kako nešto obmanjuje Andreu i zavodi je, koga boli uvo za to? Pritom, zašto je koji krasni poslao Merla i ekipu u poteru za Michonne? Kakvog pa to ima smisla?U stripu je akcenat bio na preživljavanju, tj. brutalnosti koju to zahteva. Skroz drugačije je bio prikazan kontakt zatvorske ekipe sa Woodbury ekipom, ovi drugi su odmah krenuli sa zlostavljanjem, amputacijama, i silovanjem. Nismo prvo gledali kako ih Guverner pet epizoda za redom obrađuje lepim rečima i južnjačkim gostoprimstvom...
...Lori je ubijena iz vatrenog oružja pre nego što se porodila, pa nije bilo bebe koju bi vukli, itd. itd...ma ima milion stvari...Uopšte mi nije jasno čemu sve te izmene u odnosu na original. Ajde da doprinosi nečemu, nego ne doprinosi apsolutno ničemu... Edited by Filipenko
Link to comment

Elem, valja li taj American Horror Story (o toj seriji pričate paralelno sa Walking Đedom, zar ne?) Ja bio pogledao prve dve-tri epizode još kada je krenula da se emituje i smorio se...

Link to comment
Elem, valja li taj American Horror Story (o toj seriji pričate paralelno sa Walking Đedom, zar ne?) Ja bio pogledao prve dve-tri epizode još kada je krenula da se emituje i smorio se...
Valja, valja, ali ako si se smorio, ne nastavljaj, pošto je do kraja isto to samo sve bolje. Druga sezona je potpuno promenjena i luđa i skroz je B horor (što je kompliment). Odo' sad da gledam sinoćnju epizodu.A poslednja epizoda je možda najzabavnija do sada. Na pola smo sezone, a sve se potpuno preokrenulo. Nemam predstavu kako će ovo da se završi. :jerry: Edited by Lrd
Link to comment

Evo, meni se po defaultu ne sviđa nijedna serija, posebno ove koje gledam -_-Prvu sezonu AHS nisam uopšte gledao, ali druga je dosta zanimljiva. Onako po kitchen sink principu nabacano je sve i svašta od zapleta i podzapleta, videćemo kako ispadne do kraja.

Link to comment
Može li da odgovori neko kome se ne sviđaju baš sve serije? Hvala i bez uvrede... :)
Klevete. Samo pišem o serijama koje mi se sviđaju, pa ispada da mi se sve sviđaju. Molim lepo. 28.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...