Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Aha! Znao sam!Znao sam

da je Sajler serijski ubica! Nagoveštavalo se to i ranije, ali ja sam ja znao i bez toga. Ne zato što sam nešto pametan, nego zato što je bilo logično. I dirljivo mi je kako Džesika pati, a super su mi i stalna izvrtanja uloga ko je dobar a ko loš.

Ali je sve ovo postala potpuna ludnica.I da, ako moderatorki nije teško, bilo bi lepo da se splituje hororčina od porodične drame u zonbi okruženju.

Link to comment

Dosta dobar zaključak AHS, glavni twist nisam uopšte predvideo (osim dela sa trakama) a ni ovo ostalo nije loše.Jedino mi smeta što masu stvari nisu uopšte objasnili, ni doktorove eksperimente, ni demonski posednutu sestru, ni vanzemaljske otmice... Ipak, možda je bolje da preko nečeg samo preskoče a nešto drugo kvalitetno raspletu, nego da sve zajedno ošljare.Edit: Ups, tek sad videh da ima još četiri epizode, i da će se stvarni rasplet baviti nečim što zovu "Homicidal Santa"?! :o Šteta, bolje da su ovako mračno priveli kraju nego da odu u slapstick...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

:o kakvi tvistovi jebote, ovo nije normalno! nemoguće!!!

dobro, jasno je od prvog milisekunda da niko od njih nece napustiti jebeni azil ali mi je ipak žao likova koji najebaše. jezivo, jezivo.tredsona psihoa uopšte nisam očekivao. sad kad razmislim... pa ko bi drugi bio? šteta je što će claire samo ovo malo da se pojavi. dobro, biće nekih halucinacija i tako to. sve vreme sam ej očekivao da bane u briarcliff. ali realno, to bi bilo baš onako... pa ne bi bilo dobro. :Dimpresioniran sam onom scenom iz dečjeg igrališta. prvo dijalog kako se za sve pobrinula, onda kadar na 10 cm od zemlje, a onda vidimo i kako se pobrinula. :lol: :Hail:o čitavom motivu lobotomiranja post-ww2 amerke i saradnji sa nacijima da i ne govorimo. ovacije od mene.realno, ni ne može nešto što pretenduje da bude "american" da se bavi samo kulturnim referencama. ne smem ni da pomislim koja ludila i genijalnosti se spremaju u trećoj sezoni.

Edited by McCabe
Link to comment
Jedino mi smeta što masu stvari nisu uopšte objasnili, ni doktorove eksperimente, ni demonski posednutu sestru, ni vanzemaljske otmice... Ipak, možda je bolje da preko nečeg samo preskoče a nešto drugo kvalitetno raspletu, nego da sve zajedno ošljare.
kds4ft.jpg Edited by MancMellow
Link to comment

De sad, pa zna se valjda ko je ovde Lost hejter a ko Lost apologeta. Lubo interveniši! <_<Ja samo kažem da bi ovde bilo OK da su podvukli crtu posle ove epizode. AHS nas nije zamlaćivao "misterijama" pet godina nego pet epizoda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...