Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ne znam zašto je bilo potrebno uvođenje Kerine majke u priču?

 

Ovo je serija gde su glavni likovi kompletne ličnosti, imaju sem profesionalnog i privatni život koji je detaljno prikazan i služi priči. Da je Keri tokom 4 sezone prikazana bez ikakvog uvida u njen privatni život, pa hajde, da shvatim, možda bi u tom slučaju majka, tj, odsustvo iste,moglo da nam pomogne da shvatimo Keri i njene akcije, ali ovako je to loš pokušaj širenja priče na nebitne detalje, sem kao zgodan razlog zašto nije bila kod kuće kada ju je Kvin zvao.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam zašto je bilo potrebno uvođenje Kerine majke u priču?

 

 

 

Kako zašto? Meni je to bilo očigledno. Dođe Kerina mama i kaže kako je ona kriva što se rastala sa pokojnim ćaletom, ona je varala i to a Keri je ceo život mislila da bipolarne osobe ne mogu da funkcionišu u dugom nekom periodu sa partnerom. Još ima ta scena od reči do reči kada mama samo odmahne i kao kaže "ne". I onda kad je ona skontala to, onda ide da zove Kvina da mogu da funkcionišu zajedno al ne lezi vraže on je u Siriji zato što eto išao je u jebeni Islamabad zbog Keri ali ne može da sačeka dva dana da se ona vrati iz Mizurija

 

I tačno se vidi da je cela epizoda nameštana da bude series finale, da je Kvin trebao da zagine tamo jer cela epizoda vuče ka tome da neće biti živ na kraju počev od one scene ispred Kerine kuće do kraja i one patetike sa onim pismima, sve je vodilo ka tome. Ali eto produžiće se agonija još jednu sezonu pa nema potrebe da sad gine.

Edited by theanswer
Link to comment

da su završili sezonu pretposlednjom epizodom, još bih i razmislio da li da gledam sledeće godine; nostalgija, navika, itede. ali posle ovog finala nemam ni najmanju želju.

Edited by malkin
Link to comment

jel vredi gledati poslednju sezonu?

 

 

Ne vrijedi gledati Homeland uopste. :lol:

 

 

Poslednja epizoda je gomila sranja kao uvod u petu i nadamo se finalnu sezonu. Nema potrebe da nas mrcvare vise...

Link to comment

definitivno izbeći. početak je ogavan zbog priče sa onim pakistancem, nastavak do zadnje epizode nisam ni gledao a kažu da je to najbolji deo, a kraj je užasan. kad smo već kod toga, jel može neko da mi kaže šta se nalazi na tom tapeu koji visi nad Solom, snimak njega i Hakanija, kao što rekoh preskočio sam sredinu sezone, ne znam šta se tu nalazi?

Edited by theanswer
Link to comment

definitivno izbeći. početak je ogavan zbog priče sa onim pakistancem, nastavak do zadnje epizode nisam ni gledao a kažu da je to najbolji deo, a kraj je užasan. kad smo već kod toga, jel može neko da mi kaže šta se nalazi na tom tapeu koji visi nad Solom, snimak njega i Hakanija, kao što rekoh preskočio sam sredinu sezone, ne znam šta se tu nalazi?

 

Ni ja se ne sjecam. Onaj snimak gdje Hakani ubija Pakija pored Sola je vec na youtube...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...