Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Homeland

Featured Replies

I da li smo saznali kako se prezivljava direktan pogodak?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  • Replies 1.8k
  • Views 150.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

saznaćemo u naredni ponedeljak sada je pauza <_<

jel vredi gledati ovu sezonu?

Ima smisla.

saznaćemo u naredni ponedeljak sada je pauza <_<

Tebi je lako, ti ces na pecanje :D , a mi ostali????

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

vozilo u sredini nije pogodjeno

Bem ti teroriste koji pogadjaju samo neka vozila neprijatelja :lol:

Mora da se onaj iz ISI malo zaljubiska, sto znaci da nece preziveti kraj sezone ;)

hteo sam da sačekam kraj sezone pa da odgledam u cugu sezonu. uhvatio me neizdrž plus ovaj prekid u emitovanju i sad čekićam. homeland rula, možda i najbolja sezona do sad. bobu hvala pa nema više onog smora brodija i njegove idiotske porodice.

 

2midle

naravno da lisice mogu da se otvore, onaj ko zna, bilo čime što je nalik na ukosnicu, komad žice, pa čak i ekser. ključ lisica ne otvara klasičnu bravu, već samo razdvaja kontra zupčanik od onog glavnog. mehanizam je poprilično kretenski

 

edit

i haqqani je cool lik. voleo bih da ostane

Edited by kud u maglu Simoviću

A pa ovo je već povratak staaarog Homlenda od koga Vini dobija moždani udar i koji te spontano tera ka dugmetu "skip 5 seconds".

 

Mada, nije da nema uzbuđenja™, ali logika... :isuse:

Edited by Lrd

Hoću detalje, preciousss!

Onda bi bukvalno trebalo da ti prepričavam prvih 15 minuta epizode, sve, od toga kako su jedino Keri i Sol preživeli udar (šokantno!), do toga kako je jedini uslov za ispunjavanje terorističkog zahteva to da ga postave... A onda po scenu u intervalu od po dva minuta.

 

Ne znam, mali Perica je podetinjio odjednom.

Ajooj, došao sam do pola i ovo je najgora epizoda ikad.

Nije najgora epizoda ikada, bilo je mnogo gorih. 

 

Izdvojila bih nekoliko momenata.

 

- Keri i Sol nepovređeni u raketnom napadu  :isuse:

- Direktor CIA-e Lokhart, kada poklekne pred terorističkim zahtevima  :isuse:

- Ambasadorkin muž, kada traži kaiš da se samoubije  :puke:

Edited by Arkadija

Ne znam, mali Perica je podetinjio odjednom.

Stvarno si nezahvalan, ja sam vama čaršafima™ obrazlagao svaku rupu i u zapletu i u mozgu, a ti sad nudiš samo nekakve tautologije <_<

Nije najgora epizoda ikada, bilo je mnogo gorih. 

 

Izdvojila bih nekoliko momenata.

 

- Keri i Sol nepovređeni u raketnom napadu  :isuse:

- Direktor CIA-e Lokhart, kada poklekne pred terorističkim zahtevima  :isuse:

- Ambasadorkin muž, kada traži kaiš da se samoubije  :puke:

 

 

1. nisu primili direktan pogodak

2. lokhart je sisa od prvog momenta kada se pojavio, karijerista i beskicmenjak. ocekivano

3. znao sam da nece smeti, ribica

 

4.sto gledate kad mrzite?

 

hejteri  :fantom:

 

sad jedva cekam da vidim kako ce kvin i keri sami da rasture haqanija i onu zmiju tasmeen i sveeeeee  :lolol:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.