Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, bre, Lrde, kad pre stiže da odgleda?  :)

 

A što te iznervirao kraj? Jel toliko loš ili je nedorečen. Kad je u pitanju Homeland, uopšte nemam nikakva očekivanja da če kraj biti nešto što te ostavi bez teksata.

Link to comment

Okej,

 

 

 

Posle prošle epizode su mogle da budu dve stvari: ili da Hakani hendla Abrahama ili da Abraham hendluje Hakanija. Ponadao sam se da je prvi slučaj, jer bi se to onda nadovezalo na ranije priče o krtici i onda bi lepo mogla da se namesti peta sezona da pokušavaju da ulove i zarobe špijuna koji je tako visoko kotiran.

Ispostavilo se, naravno, naravno, naravno, da je Abraham napravio dil sa Hakanijem i da je to radio iz interesa, a da je cela drama u seriji bila to moralno pitanje da li špijuni, ah, mogu da budu moralni ili moraju da, oh, prave tako teške kompromise i, ohoh, žrtvuju se. Što mi je užasno jeftino.
A pritom i otkrivanje Kerine pozadine je super, ali podzaplet sa Kvinom :isuse: :isuse: :isuse:

 

 

Link to comment

odgledao sam ovu zadnju epizodu čisto da vidim dokle se stiglo, preskočio sam bar 4,5. što se nove sezone tiče ona će izgleda biti irak i sirija ako je sudeći po kraju ove sezone

Link to comment

Jebem ti Homlend da ti jebem i šta sam kog vraga očekivao! Epizoda kao epizoda je lepo vođena, ali "rasplet"...i još pride ovo kraj sezone. :isuse:

Мени је ово по први пут смислено. Врло субверзивно. Хоће неко у сто марке зелених да Квин има да загине. Чим је пољубио Кери, сат му откуцао посшљедњу уру.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...