Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ja nisam hejter, već ljubitelj ove serije, ali mi to ne smeta je pljujem kada zasluži  :D

 

edip: i ja jedva čekam da Keri i Kvin razbucaju govna i spreče treći svecki rat 

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

a keri snajperista :lolol:

- kvin koji sa 10m nije u stanju da ubije glavnog teroristu, nisu ga učili o prioritetnim metama u školi za ubice u lengliju, tek 5 ili 6 metkom je pogodio glavnog negativca

 

edit

a pre obračuna u hodniku su propustili da uzmu kalašnjikove od mrtvih terorista, njih dvoje bi imali u unakrsnoj vatri talibane i pobili bi ih ko zečeve za 5 sekundi ali avaj ak 47 se ne sme prikazati u pozitivnom svetlu, možda i u sklopu novog hladnog rata <_<

Edited by gone fishing
Link to comment

Meni je dosta zabavno i generalno mislim da se preterano kenja na topiku, al' ovo mi je zaista bilo nepodnošljivo. Direktor CIA-e koji se pri tom do sada pokazao kao beskičmenjak, žrtvuje sebe i čitavu mrežu aseta u najosetljivijem regionu na svetu da bi spasio neku prašinarku, Kvin i crnjo™ koji sami rasteraše talibane u daj hard stilu, talibani koji propuštaju priliku da roknu direktora CIA-e. Užasno je sve odrađeno nakon solidnog buildupa u prethodnoj epizodi. Ja se zaista ne sećam gluplje epizode.

 

Plus su roknuli Faru što umanjuje gledljiost za bar 20% -_-

Edited by Lyckety Splyt
Link to comment

A pa ovo je već povratak staaarog Homlenda od koga Vini dobija moždani udar i koji te spontano tera ka dugmetu "skip 5 seconds".

 

Mada, nije da nema uzbuđenja™, ali logika... :isuse:

Пази, кад ти носи могао да погледаш као човек и да их одбраниш од нас црних 'тица. :s_c:

 

Hoću detalje, preciousss!

Пробај да одгледаш, мислим вредело би да се ћита твој коментар после епизоде.

Link to comment

Meni je dosta zabavno i generalno mislim da se preterano kenja na topiku, al' ovo mi je zaista bilo nepodnošljivo. Direktor CIA-e koji se pri tom do sada pokazao kao beskičmenjak, žrtvuje sebe i čitavu mrežu aseta u najosetljivijem regionu na svetu da bi spasio neku prašinarku, Kvin i crnjo™ koji sami rasteraše talibane u daj hard stilu, talibani koji propuštaju priliku da roknu direktora CIA-e. Užasno je sve odrađeno nakon solidnog buildupa u prethodnoj epizodi. Ja se zaista ne sećam gluplje epizode.

 

Plus su roknuli Faru što umanjuje gledljiost za bar 20% -_-

 

 

+1

 

 

Isti mi je utisak kao i cijele sezone. Glupo, ali makar je uzbudljivo kao i prva sezona sto je bila.

Link to comment

Dobra epizoda, prosto ti dođe žao što nije jedna dugačka za kraj, nego mora da se čeka sledeća nedelja.

 

 

Što se tiče krtice, u jedno sam sigurna, Američki prsti su svuda.

Link to comment

Vini može slobodno da pogleda ovu epizodu, nema ništa što njegov sistem ne bi mogao da izdrži.

 

I KONAČNO smo saznali ko je mole. Ili nismo?

Znaci nije se zaboravilo na to? Strava! Odoh da skidam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...