Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Dobro,

 

 

 

Jesu li Keri, Sol i Kvin mrtvi? Ili to ili teško povređeni ili će da bude neko objašnjenje od koga će Vini sebi palmom da probije lubanju i izađe na potiljak, jer nijedan čoveku znani fejspalm neće biti dovoljan.

Mada, šta god da se dešava, taj faktor iznenađenja je bio :ohmy:  :Hail:

 

 

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro,

 

 

 

Jesu li Keri, Sol i Kvin mrtvi? Ili to ili teško povređeni ili će da bude neko objašnjenje od koga će Vini sebi palmom da probije lubanju i izađe na potiljak, jer nijedan čoveku znani fejspalm neće biti dovoljan.

Mada, šta god da se dešava, taj faktor iznenađenja je bio :ohmy:  :Hail:

 

 

 

Kasandra Keri je naslutila da nešto nije kako valja i naredila Kvinu da ostane u ambasadi. Kvin će za dve nedelje da se roka sa Hakanijem i ekipom.

Sol i Keri nema šanse da su mrtvi; Džona Redmonda su zato garant upokojili.

 

Link to comment

Jel razlog što sledeće epizode neće biti 30.11. onaj njihov praznik kada jedu ćurke, pa bi bilo neprimereno da za vreme prazničnog obeda gledaju masakr u ambasadi  :wicked:

Link to comment

 

 

ne stižeš od Njuzruma? :fantom:

Ma nisam gledao od premijerne, dosta mi je bilo, ali ipak imam perverznu potrebu da vidim čime se vi mučite.

 

Newsroom je za ovo izmislio život, ja Homeland ne mogu sebi da oprostim što sam gledao.

Link to comment

Newsroom je za ovo izmislio život, ja Homeland ne mogu sebi da oprostim što sam gledao.

 

Izmislio život ako imaš predznanje da ga gledaš. Ako nemaš predznanje, Njuzrum je negledljiv od druge sezone.

Link to comment

A jeste, predznanje, kao svi smo nešto u medijima...

 

Homeland je negledljiv od prve epizode.

 

Predznanje u smislu dešavanja u svetu. Od druge sezone meni su dijalozi kao 45-minutno gledanje cock magic iz South Parka.

Link to comment

Newsroom je negledljiv od prve epizode.

+1

ništa iritantnije ne videh odavno, a još sam se i primio od onog nahajpovanog govora s početka serije. dobro je samo za hejt uočing.

Link to comment

Jeste dobra epizoda, ali i dalje ima mnogo rupa... recimo

 

 

kreten od direktora CIA salje SVE marince van ambasade u trenutku kad se dogadja teroristicki napad na pripadnike CIA i sluzbenike ambasade. Drugo, tajni tunel za koji znaju svi pa i muz ambasadorke, stoji neobezbedjen iako znaju da imaju krticu u ambasadi. I tako dalje...

 

Link to comment

 

 

 

kreten od direktora CIA salje SVE marince van ambasade u trenutku kad se dogadja teroristicki napad na pripadnike CIA i sluzbenike ambasade. Drugo, tajni tunel za koji znaju svi pa i muz ambasadorke, stoji neobezbedjen iako znaju da imaju krticu u ambasadi. I tako dalje...

 

 

+1

 

Ma naravno. Sranje je serija ko i do sad. Samo je za razliku od prosle sezone uzbudljiva. Ovo oko upada u ambasadu je nesto najgluplje sto sam vidio na tv. A gledao sam i Dvoglava ajkula Vs Anakonda i slicne filmove.

 

Ili kad ekserom otkljuca lisice. Jbt, ne no pogledom... :(

Link to comment

što ti je glup upad u ambasadu? duga je istorija raznovrsnih napada na američke ambasade, mora da bude nekakvih propusta u obezbeđivanju da bi do toga došlo. plus, kolko ja kapiram, nisu marinci jedino obezbeđenje.

Link to comment

Mene zanima kako se prezivljava direktan pogodak projektilom u automobil?

 

Mozda Kvin bude imao halucinacije tipa "Keri nedostajes mi, nisam ti rekao da te volim. Nije trebalo da te pustim samu... oprosti" dok lezi u krilu neke psihijatrice, naravno agenta ISI

Link to comment

 

 


Mene zanima kako se prezivljava direktan pogodak projektilom u automobil?

 

Isto kao i u prvoj epizodi ove sezone The Newsrooma.

 

Sollozzo might not even be in the car, Sonny.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...