Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

 

Jel' im to Sam Harris piše scenario?

Тај ниво. Као озбиљно је поклопио воскреслог терористу. Још кад крене Сол да му објашњава да су им учења о Исламу погрешна. :s_c:

Ко хоће да у 100 марке јевра  да онај наочити пакистански официр нема да доживи крај сезоне?

Link to comment

Konacno jedna epizoda koja je imala desavanje i bar malo razloga za gledanje. I konacno neko da primeti ambasadorkinog muza.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Homlendara je dobar*, sezona je dobra za sada.

 

 

 

*-ne po Vinijevim standardima.

Доминира™ Савле. :lolol:

Једва чекам да се Вини објави...

Link to comment

 

Došlo je do razmene zarobljenika na nekom napuštenom aerodromu. Keri je sve sumnjivo, i to joj potvrđuje onaj oficir koji joj je skrenuo pažnju na ambasadorkinog muža. Uz malo natezanja sa Solom zamene se ( uzgred uz Sola je sve vreme neki klinac sa prslukom od bombi, ali on se udaljio sa Talibanima po okončanju razmene) i krenu u ambasadu u konvoju tri crna ogromna džipa. Kada je Sola pozvla žena Mira, Talibani ili Pakistanci ih roknu direktno. To vide u ambasadi i odluče da pošalju sve marince ( naglašavam sve) da dejstvuju van ambasade. U tom trenutku muž izdajnik prizna ambasadorki da ga je ona riba iz ISI-a ljubazno zamolila da im kaže kojim tajnim putem da uđu u ambasadu i onda na kraju vidimo Hakanija lično kako predvodi Talibane koji upadaju unutra američke teritorije. Spktektakl.

 

Edited by Arkadija
Link to comment

Najbolja epizoda do sad. Ovo je ladno najbolja sezona Homlenda, osim možda prve.

+1

ova epizoda je izvadila prethodnih nekoliko, počeo sam ozbiljno da gubim strpljenje. mislim, i dalje me nerviraju

 

 

između ostalog, jer su radnju učinili suviše nekako kamernom; premalo likova je umešano u sve, od razmene zarobljenika na najvišem nivou do mikro-menadžerisanja podmetanja lekova.

 

isto takođe mi je bilo vrrrlo glupo u prethodnoj epizodi što su talibani u onolikom broju došli po Sola--znali su da zuje dronovi u okolini i poslali pestoosamsto boraca da nahvataju njega jednog. znam, znam, očekivali su foke™ i ko zna koga već sve ne, ali preveliki brate rizik, svi su mogli lako da izginu.

 

 

sa druge strane, i dalje tvrdim da postoji podtekst u celoj ovoj sezoni koji je prilično subverzivan za američke prilike, uz sve nedostatke. Hakani je, bar koliko ja znam, prvi terorista u post 9/11 mejnstrim fikciji koji zaista liči na freedom fightera.

 

Solu su zapušili usta kad su mu rekli da dečkonja sam želi da nosi eksploziv. isti onaj koji je ružno sanjao pored njega i doneo mu čaj.

 

Pojasnite šta se dešava za nas blažene negledače, hoću detaljan preprič :jerry:

ne stižeš od Njuzruma? :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...