Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Okej, Brodi nije živ. A Kerinog ludila mi je odavno preko glave, ali dobro, valjda su joj zli špijuni ubili lekove ili tako nešto.

 

Razumni teroristi su ipak hit.

Ма какав Борди, човек се изжљуби са екипом покупио пинкле и отишау у нове пројекте.

Ово са разумним терористима је да Вини не кука како серија је пуна најнижих републиканских стереотипова. -_- .

Link to comment

skidala sam nekoj poznanici tih par epizoda, pa bacih pogled posle koliko, dve godine. 

ovo brate moze da se gleda samo u onom totalnom stuporu koji golden bullet donese.

 

bolje pogledajte sestru od donija darka u the honorable woman.

Link to comment

skidala sam nekoj poznanici tih par epizoda, pa bacih pogled posle koliko, dve godine. 

ovo brate moze da se gleda samo u onom totalnom stuporu koji golden bullet donese.

 

bolje pogledajte sestru od donija darka u the honorable woman.

Лрд и ја смо изгледа тешки мазохисти.

Link to comment

a i ja sam, jer sam uzela onog vaseg martina da citam :D

 

Ej!

 

(a i pričate kao da je mazohizam nešto loše?! :huh: )

(pokušavam da zamislim kako bi bilo čitati Martina posle odgledanih serija i kad je hajp već prešao sve granice. to bi zahtevalo neku apsolutno nadljudsku mentalnu disciplinu da se iščistiš od svega toga)

(i posle neka neko kaže da ekranizacije ne utiču na knjige. jedan moj blizak prijatelj (nešto mlađi doduše) je i dalje pri stavu da "nema potrebe" čitati watchmene jer je gledao film)

Link to comment

nisam bre odgledala seriju, samo prvu i pola druge sezone i zgadila mi se barbika i onaj lepuskasti kopile. sad u knjizi shvatam da nije sve tako crno, ali su mi i dalje njih dvoje najmanje simpaticni. 

 

a to za vocmene je za hag.

Link to comment

nisam bre odgledala seriju, samo prvu i pola druge sezone i zgadila mi se barbika i onaj lepuskasti kopile. sad u knjizi shvatam da nije sve tako crno, ali su mi i dalje njih dvoje najmanje simpaticni. 

 

a to za vocmene je za hag.

 

Da li si u knjigama došla do Ashe?

Link to comment

Da li je uopšte moguće da bolesna osoba, kao što je Keri, shvati da nešto nije u redu sa njom i da je iznenada skočila u maničnu fazu, ili je svako racionalno razmišljanje onemogučeno tom maničnom fazom?

I kako je moguće da ambasadorkinog muža CIA nije već označila kao potencijalu opasnost i stavila ga pod odeljak "proveriti svremena na vreme šta kreten radi i sa kim se sastaje"

Link to comment

ne jos, pa ne putujem sedam sati na posao, ne mogu tako brzo da citam :)

 

<_<

 

Da li je uopšte moguće da bolesna osoba, kao što je Keri, shvati da nešto nije u redu sa njom i da je iznenada skočila u maničnu fazu, ili je svako racionalno razmišljanje onemogučeno tom maničnom fazom?

I kako je moguće da ambasadorkinog muža CIA nije već označila kao potencijalu opasnost i stavila ga pod odeljak "proveriti svremena na vreme šta kreten radi i sa kim se sastaje"

 

Nisam medicnski radnik, ali ako već halucinira, onda mislim da teško može da bude lucidna. Možda ako je izdvoje od onoga šta je muž™ meto u pakovanje njenih lekova.

Link to comment

Добро је да је јудаизам једина вера без рви на рукама.... :fantom:

Како Кери изубија свог драгана као да је клинац из основне школе.  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...