Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sad izguglo i nisam našao, ali sam isto iz nekog razloga bio siguran da je četvrta sezona Homlenda najavljivana kao poslednja.

:huh:

Isto. Izvinjavam se na zabuni.

Link to comment

Za tebe sa jeftinijom ulaznicom, Homeland je golo govno, užasno iritantna i društveno neodgovorna serija, mislim da sam to dokazao pre nekih 40 strana, a iz današnje perspektive teško da će bilo ko pokušati to da porekne.

Link to comment

Vreme je za nešto novo nešto divlje.

 

It's Always Sunny in Philadelphia, Curb Your Enthusiasm, Family Guy, American Dad, Brickleberry, Reno 911...nema šta divljije od toga.

 

edit: Trailer Park Boys. To je kraj.

Edited by Lrd
Link to comment

Objasni se.

 

Mislim na to što si sa zakašnjenjem stigao, pa si propustio da primetiš enorman porast količine fejspalmova po strani ove teme :) Stvarno, Homeland počinje sa zanimljivom idejom, ali egzekucija je sramotno loša  i ideološki nedotupava da je teško opisati.

Link to comment

It's Always Sunny in Philadelphia, Curb Your Enthusiasm, Family Guy, American Dad, Brickleberry, Reno 911...nema šta divljije od toga.

 

edit: Trailer Park Boys. To je kraj.

 

To su sve komendije, ali bih nešto ozbiljnije. Mada ću neku verovatno overiti pošto komedije nekad gledam paralelno jer su krakte i praktične za upotrebnu. 

 

 

odgledaj prvu sezonu, posle ne moraš. vući će te da nastaviš, ali nemoj.

 

To nikako, ili sve ili ništa...

 

Ne gubi vrijeme na ovu seriju.

Mislim na to što si sa zakašnjenjem stigao, pa si propustio da primetiš enorman porast količine fejspalmova po strani ove teme :) Stvarno, Homeland počinje sa zanimljivom idejom, ali egzekucija je sramotno loša  i ideološki nedotupava da je teško opisati.

It shell be like that.

 

Gledao sam topik sa serijama o čemu ima tema... Nekako sam najbliži Hanibalu.

Link to comment

Jašta no od početka... Vidim dobro ocenjena. Dilema mi je to ili Killing, mada ne znam, mainstream serije sam uglavnom izoveravao.

Ma gledaj i jedno i drugo ,dokon si  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...