Jump to content
IGNORED

Heroes


mraki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mandingo

    15

  • melankolic

    7

  • Lloyd Wyman

    7

  • Zeka Peka

    6

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

joj sto ste negativni. da sam gledala na vreme heroje, pa sve bih vas slistila. treca sezona je odlicna. a meni se srce podelilo izmedju dobrog i loseg momka, naravno, mada mi je mama petreli apsolutni hit.samo da odradim jos finale trece, pa da budem sigurna da preterejute u negativnostima.

Link to comment
  • 2 months later...

Завршавам трећу сезону и серија је укупно гледано - супер! Додуше, збирно. Прва је епска, друга добра, трећа само за посебне случајеве. Али, пошто сам случај, иде ми као подмазано. :)Само, добио сам напад шизофреније када су се појавили Марло и Баблз. Хеви.Скида се четврта тренутно.е, да. коначно сам видео ко је кристиница™ и зашто је :wub: . Мандинго стари лисац.

Edited by Lrd
Link to comment
Завршавам трећу сезону и серија је укупно гледано - супер! Додуше, збирно. Прва је епска, друга добра, трећа само за посебне случајеве. Али, пошто сам случај, иде ми као подмазано. :)Само, добио сам напад шизофреније када су се појавили Марло и Баблз. Хеви.Скида се четврта тренутно.е, да. коначно сам видео ко је кристиница™ и зашто је :wub: . Мандинго стари лисац.
Onda skini Veronicu Mars. Ako ti Heroes posle prve sezone ide kao podmazano + cenis kristinicu™, Veronica ce ti biti kao najbolji lubrikant. ;) Stari lisac je uvek u pravu. :D

Inace, Heroes-i su jedva gledljivi ove sezone

Link to comment

Почео и четврту сезону и погледаћу је сигурно, осим ако ми не постане досадна. За сада је свашта лоше, али није ми досадна. :)Ајд'хвала за Веронику. Ред је да се мало боље упознам са кристиницом™. :wub:

Link to comment
Прва је епска, друга добра, трећа само за посебне случајеве. Скида се четврта тренутно.
Četvrte ne bi ni bilo,da nije uleteo T-bag.
Link to comment
Četvrte ne bi ni bilo,da nije uleteo T-bag.
Ma četvrta mi je za sada (prvih 6 epizoda) sasvim korektna. Mislim, jeste ispod nivoa treće, ali je gledljivo i nije garbidž. A T-Bag mi smeta, skroz visi, a i cela ta njegova fakcija mi je nekako nakaradno nakalemljena. Ali, zato je preporodjeni Sajler pravo otkrovenje. Inače, kad smo već kod toga, evo već pet dana mi ne izlazi iz glave scena iz četvrte epizode treće sezone.

Kada Piter ode u alternativnu budućnost i dočeka ga Sajler, dobri brat i brižan otac, naročito onaj deo kad mu Marlo ubije sina, a on eksplodira.

Tih oko minut su mi medju najboljim stvarima koje sam video na televiziji. Što bi rekli anglosaksonci, just wow.edit: spojleri

Edited by Lrd
Link to comment
Ma četvrta mi je za sada (prvih 6 epizoda) sasvim korektna. Mislim, jeste ispod nivoa treće, ali je gledljivo i nije garbidž. A T-Bag mi smeta, skroz visi, a i cela ta njegova fakcija mi je nekako nakaradno nakalemljena. Ali, zato je preporodjeni Sajler pravo otkrovenje. Inače, kad smo već kod toga, evo već pet dana mi ne izlazi iz glave scena iz četvrte epizode treće sezone.

Kada Piter ode u alternativnu budućnost i dočeka ga Sajler, dobri brat i brižan otac, naročito onaj deo kad mu Marlo ubije sina, a on eksplodira.

Tih oko minut su mi medju najboljim stvarima koje sam video na televiziji. Što bi rekli anglosaksonci, just wow.edit: spojleri

O da, Sajler ima jedan sasvim očaravajući razvoj kroz seriju. Čini mi se da su ga svi ostali na neki način izduvali. Zato sam i rekao da je T-bag osveženje za seriju, jer je prethodni sadržaj prošlog serijala odavno već lupao u zid. Poslednji serijal jeste jedan ok zaokret i polako nas uvodi u kraj priče. Kakav je kvalitet, to je već tema o kojoj se može pričati. Mada, znalo se još od prve epizode da cela serija ima svoje limite u pogledu kvaliteta, tako da ovo sad i nije neko odstupanje. Niko od aktera i nijedan događaj koji su se desili do 4-tog serijala nije imao svoj dalji smisleni kraj. A kraj trećeg serijala je celu priču ostavio otvorenom, za razliku od prethodna dva serijala. Time je T-bag-ovo pojavljivanje opravdano. Ostaje nam samo još da vidimo hoće li uspeti da spretno upakuju na kraju sa onim od čega su počeli na početku. To je sve.
Link to comment

Gotovo i ovo. Gledljiva četvrta sezona, ali bilo je malo iskušenički slušati T-Bagov "engleski" akcenat i prelazak serije na sapunjanje umesto demonstracije super moći. Ali, nekoliko tokova priče su stvarno dirljivi. A tu je i Ali Larter, jelte...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
It's official. NBC has canceled "Heroes."

The network seriously mulled bringing back "Heroes" for a shortened season to wrap up the serialized show, possibly as a two- or four-hour movie.

In the end, given the fairly high cost of the drama, the show's consistently declining ratings and the number of new hour-longs coming to NBC next season, the network decided the UMS-produced series wasn't worth an additional episode order.

Among the network's new shows, there's several entries aimed at genre fans -- superhero drama "The Cape," "24"-style conspiracy thriller "The Event" and J.J. Abrams' light-hearted spy drama "Undercovers." Also, of course, "Chuck" is coming back. More to come... 

<_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...