Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

bez spojlera, jednostavno odličan film daleko bolji od prethodna tri. jedina zamerka suviše omaža i wink-winkova na prva tri dela. Ali dobro to je za očekivati. gledace se ovo ponovo :)

Link to comment

evo ti spojler, pojavljuje se majls iz losta.

meni bogami 10/10. bilo bi 11/10, ali ne moze zbog neceg.a najdivnije mi je sto je totalno holivud '70s film, u svakom smislu, i za to je verovatno kazdan zasluzan, ali je dzej dzej osvetleo obraz. i super je sto 3d nije prenaporan, cak i hejteri poput mene mogu da uzivaju jer je nekako skroman, ne toliko u izvedbi koliko je promisljeno koriscen vise.

a mora da bude omaza i winkova na prvu, u skoro celoj prvoj trecini filma nema nikog da ga znamo od pre. i da razvijamo idole nove generacije i da nova generacija pokupi malo konce.

Link to comment

Bolji od nastavaka mnoogo. Nema velikih zamerki, jedino

- onaj Ren dodje kao neko iz 90s teenage sitcoma.

- nista novo u ratnim scenama.

- Leja dosadna (ona je general i narodni heroj, bre, remember?)

- nadam se da je "Snouk" samo codename za sad, dok ne smisle neko ozbiljnije ime.

 

Pitanje koje me jos uvek kopka, vezano za episodu 6: kako je imperator planirao da Luka prevede na tamnu stranu nakon sto ubije Vejdera?

Edited by hausmaistor
Link to comment

Bolji od nastavaka mnoogo. Nema velikih zamerki, jedino

- onaj Ren dodje kao neko iz 90s teenage sitcoma.

- nista novo u ratnim scenama.

- Leja dosadna (ona je general i narodni heroj, bre, remember?)

- nadam se da je "Snouk" samo codename za sad, dok ne smisle neko ozbiljnije ime.

 

Pitanje koje me jos uvek kopka, vezano za episodu 6: kako je imperator planirao da Luka prevede na tamnu stranu nakon sto ubije Vejdera?

 

samim činom oceubistva, uz nedovoljan trening, bi uvideo snagu tamne strane. pri tom luk nije bio opasnost za imperatora.

 

elem, on topik: :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...