Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

meni je mega ali nevidjeno gotivna ekipa. ko da uzmes brighton i krenes CM iz trece lige. ne znam sta to znaci, i da li mi treba pomoc, ali poraz groblja od robije me je nasekirao samo malo vise od poraza mege u zgu. ajde jbte! bring them on!

Link to comment
meni je mega ali nevidjeno gotivna ekipa. ko da uzmes brighton i krenes CM iz trece lige. ne znam sta to znaci, i da li mi treba pomoc, ali poraz groblja od robije me je nasekirao samo malo vise od poraza mege u zgu. ajde jbte! bring them on!
to bre!
Link to comment

Takođe. Teško je biti ravnodušan prema ekipi u kojoj igra 5-6 budućih srpskih reprezentativaca. Šteta za ovu Cibonu, dobiti ih u Zg velika je stvar bez obzira kakvi su. A ja jedva čekam 25.11. i utakmicu protiv Zvezde u Pioniru, da ih konačno vidim uživo. Uopšte nisam siguran za koga ću navijati te večeri. :) Šteta što su morali da odu u Smederevo, verovatno bi bolju podršku i mnogo više ljudi imali da su ostali u Bg, npr. u Hali sportova. Prvi ne bih propuštao njihove utakmice.

Link to comment

Dobra tema šta bi bilo da su ostali u BGDu. Da li iam dovoljno čisto košarkaške publike. Koliko se sećam neki je narod na utakmice takvih klubova ipak dolazio. Mislim da je Beobanka imala podršku tamo u drugoj polovini devedesetih, a kasnije i Radnički sa Nađfejima, Stojkovićem nije bio bez publike. Ili su to samo neka lažna sećanja?

Link to comment
Dobra tema šta bi bilo da su ostali u BGDu. Da li iam dovoljno čisto košarkaške publike. Koliko se sećam neki je narod na utakmice takvih klubova ipak dolazio. Mislim da je Beobanka imala podršku tamo u drugoj polovini devedesetih, a kasnije i Radnički sa Nađfejima, Stojkovićem nije bio bez publike. Ili su to samo neka lažna sećanja?
Ne samo Beobanka i Radnički, koji su dugo postojali pa već imali i neku tradiciju, sećam se da su čak i karićevski Lavovi 063,kao potpuno instant projekat, imali sasvim dobru posetu u Superligi 03/04. Nema sumnje da bi ova Mega, sa toliko talenta u sebi, imala ozbiljnu bazu fanova, i dosta publike, posebno sada kada su u ABA. Smederevo nije grad košarke, pa je šteta što nisu otišli makar u onaj Kruševac, kako je planirano na početku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...