Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja se iskreno nadam da ce Mega uzeti titulu. Da je Hemofarm uspeo nekad da bude prvak, mozda se ne bi raspao :(.Navijam i da Maticeva Beobanka udje u ABA a da Muta izduva. Imao je dovoljno vremena nesto da uradi i corak. Za svo ovo vreme izbacio je samo DMB-a.

Link to comment
zvezda nije dala kos iz igre u poslednja dva minuta a na drugoj strani se dozvoljava ragbi. jednostavno odvratno.
To je rekao i Miloje na zadnjem tajmautu.
Link to comment
zvezda nije dala kos iz igre u poslednja dva minuta a na drugoj strani se dozvoljava ragbi. jednostavno odvratno.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
subjektivno ti si dobar momak ali objektivno, staljinisticki, nalazis se na pogresnoj strani. jace je to od tebe.
Link to comment
subjektivno ti si dobar momak ali objektivno, staljinisticki, nalazis se na pogresnoj strani. jace je to od tebe.
to samo kada neko navija za zvezdu. nije sve dijalektika u zivotu.
Link to comment
sta on zna. beli medved.
btw, zelim da vidim da li mogu biti banovan do pocetka sas memfis pa da gledam na miru.
sudjenje odlcno, miloje moze da prica stta hoce. btw, navijao sam za megu.
Link to comment

sada ozbiljno: zvezda je imala, na kraju, domacinsko sudjenje. ne samo da nisu dali kos iz igre vec su igrali odbranu na i preko ivice faula a iz bonusa su izasli tek u poslednjim sekundama meca. plus onaj jedan napad gde su bukvalno oteli loptu. mislim, nista strasno. nije tzv. kradja i mega je mogla da pobedi i pored toga da je imala malo vise srece/koncentracije.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
sada ozbiljno: zvezda je imala, na kraju, domacinsko sudjenje. ne samo da nisu dali kos iz igre vec su igrali odbranu na i preko ivice faula a iz bonusa su izasli tek u poslednjim sekundama meca. plus onaj jedan napad gde su bukvalno oteli loptu. mislim, nista strasno. nije tzv. kradja i mega je mogla da pobedi i pored toga da je imala malo vise srece/koncentracije.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Zvezda je imala poslednji minut naklonost sudija koji su se do tada izuzetno trudili da ne bude domaćinskog sudjenja, u najmanju ruku.
Link to comment
Zvezda je imala poslednji minut naklonost sudija koji su se do tada izuzetno trudili da ne bude domaćinskog sudjenja, u najmanju ruku.
Ma slabo si ti to vidio...saće komšije da ti otvore oči... Edited by dacha od bosne
Link to comment
Zvezda je imala poslednji minut naklonost sudija koji su se do tada izuzetno trudili da ne bude domaćinskog sudjenja, u najmanju ruku.
pa imala je naklonost sudija kada je izgubila vodjstvo i kada se lomio rezultat. definicija domaceg terena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...