Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

milosice pricamo o utakmicama gde je pobednik poznat pre pocetka koje se zavrse 50+ razlike

 

uzgred, ja se malo sprdam, misko to radi sa seniorskom ekipom, naopako da nece sa djecom ako smatra da ce mu to igraca/proizvod uciniti vidljivijim

Link to comment

to je bukvalno najgore sto mozes uciniti klincu koji tripuje da je superstar (ne kazem, ne znam dal je to slucaj sa ovim malisom, pisem generalno)

da mu protiv ekipe gde je dominantan u svakom smislu das da trpa nemilice

 

mada, opet, pitanje je bilo figurativno, misko je u pitanju, jasno je o cemu se radi

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

nije u pitanju kadetska, nego juniorska liga

mada, dosta neobicno da u ovakvoj utakmici koja je resena u prvoj cetvrtini igrac igra 30+ minuta

 

u ozbiljnom klubu potput borca u kadetskom rangu gde dominiraju, minutaza je podeljena ravnopravno i retko ko odigra koji minut vise od 20 :fantom:

Lapsus, mislio sam na juniorsku ligu. Nabijanje statistike ili ne ovaj decko je fantastican potencijal srpske kosarke, Misko u njemu i Djurisicu ima dva najtalentovanija mlada igraca u Srbiji.

  • +1 1
Link to comment

Takodje decko igra samo juniorsku ligu  trenutno,  da sam mu ja trener i ja  bi ga pustio da igra sto vise bez obzira  na rezultat, sto vise iskustva a i uzivanje ga je gledati:) Mozda je statistika  deluje kao izivljavanje ali decko igra pre svega timsku igru , ne forsira previse  a cini svoje saigrace boljim  nego sto jesu , poptpuna suprotnost od onoga sto je bio Filip Sepa onomad, koga su forsirali na svim nivoima, ukljucujuci reprezentativni, ono je stvarno bilo mucno za pracenje.

Edited by Micko8
Link to comment

dobor je ckomi, nije da ih nisi pomenuo 50-60 puta

a i ono, miskovi decaci, nisu bas anonimusi

 

ali sve je to sminka

buducnost srpske kosarke u tom uzrastu stasava u cacku

jedan se zove curcic djordje 2004 je godiste

dok se drugi zove curcic djordje :D 2005 je godiste

Link to comment

Samo da dodam, ovako je se Jokic izivljavao u nasoj kadetskoj i juniorskoj ligi ali se i kod njega kao i kod Jovica prepoznavao talenat , nije sve  bilo na cistu snagu , bilo je tu dosta vestine i talenta. Tako je i sa Jovicem.

Link to comment

cuvena generacija 95 prepuna kasnijih virtouza na centarskim pozicijama

 

miskov mali jokic, apic, pa i nesto skromniji ristic, veljkovic(nekad ni sva miskova promocija ne pomaze :mellow:  ), djoko salic...

Link to comment

I tako  je  Jokic propao dominirajuci nabrojane vitrouze:sad: Jovic je odigrao dobro i onaj Evroligin kvalifikacioni turnir na pocetku godine , iako je fizicki bio dosta slabiji i bio je  cetveta, peta  opcija u ekipi , od tada je jos izrastao i dobio na masi , videcemo vec u Februaru kako ce izgledati protiv malo jace konkurencije. Steta sto je slomio ruku  pred proslo kadetsko EP, da je bio sa onom ekipom verovatno bi  osvojili jednu od medalja.

Edited by Micko8
Link to comment
15 hours ago, pbg12345 said:

nije u pitanju kadetska, nego juniorska liga

mada, dosta neobicno da u ovakvoj utakmici koja je resena u prvoj cetvrtini igrac igra 30+ minuta

 

u ozbiljnom klubu potput borca u kadetskom rangu gde dominiraju, minutaza je podeljena ravnopravno i retko ko odigra koji minut vise od 20 :fantom:


Moraju najboljima da smanjuju minutažu da ih ne uzme Miško. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...