Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da, samo što to ni na koji način ne implicira ono što si u prethodnom postu podmetnuo.

 

edit: A ti me se ravena dete mani. To što sam od silne empatije prestao da ti se obraćam, nipošto ne znači da si u pravu, nego da treba da treniraš sa kanarincem.

 

Da pogodim, to je trebalo da znaci da se neki drugi, a ne Raznatovic na taj nacin bogate, a ono raznatovicevski znaci da je to isti tip - monopolisti i secikese. Jos samo kad bi objasnio kako to da Zvezda danas pored takvih monopolista i secikesa uopste postoji, iako joj je mesto u beton ligi (dobro, ove sezone bi verovatno vec dogurali do srpske), ciju to kesu Misko zapravo sece i sta je tacno problem u monopolu koji nije napravljen protivzakonito. Nisam primetio da igraci beze od Miska, a da ih on drzi u saci - takav glas vise bije Zvezdinog ekscentricnog rukovodioca. Toliko o podmetanju.

Link to comment

Bravo momci, dupla radost. Cepnuli Partizan i uzeli trofej, a ujedno doneli kintu :Hail: Najjace je sto niko nije ni odigrao neki zverski dobar mec, mozda je Nikolic malo odskocio zbog onih trojki i Ivanovic kad je bila frka, ali generalno prosecan mec u odnosu na to kako su igrali ove sezone, ali dovoljno za rutinsku i ruznu pobedu.

Link to comment

Bravo momci, dupla radost. Cepnuli Partizan i uzeli trofej, a ujedno doneli kintu :Hail: Najjace je sto niko nije ni odigrao neki zverski dobar mec, mozda je Nikolic malo odskocio zbog onih trojki i Ivanovic kad je bila frka, ali generalno prosecan mec u odnosu na to kako su igrali ove sezone, ali dovoljno za rutinsku i ruznu pobedu.

 

ako je Ivanovicu ovo prosecan mec, voleo bih bas da ga gledam kad bude odigrao zverski"  :)

Link to comment

hvala drugari, cisto da se zatvore usta zlobnicima koji kazu da nemamo takmicarske ambicije :0.6:  sampanjac se otvara kada se pobede blizanci iz podgorice i beograda.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

ako je Ivanovicu ovo prosecan mec, voleo bih bas da ga gledam kad bude odigrao zverski"   :)

 

Pa dobro, njemu nije prosecan mec ali nije da je odigrao bez greske, mada je zabo tih par trojki sa 8 metara kad se lomio mec :D Sta znam, gledao sam ga i u boljim izdanjima, ovo je bio mec sa puno gresaka na obe strane pa mozda zato nisam nesto previse odusevljen, jebem li ga. 

Link to comment

Bravo Mega, bravo Misko.

 

Bilo bi dobro da se nekad pojavi neki zdraviji™ kosarkaski projekat nego sto su blizanci, ili neki projekat sa manje sukoba interesa nego sto je to Mega (recimo neki novi Hemofarm), al dok se to ne desi ostaje nam da se zadovoljimo ovakvim ispadima™ kao sto je sinocni u Cairu. Mnogo lepa utakmica i mnogo talenta na jednom mestu. Osim drvenog Jankovica koji ce verovatno ostati u zoni mediokriteta, svi ostali ce napraviti odlicne karijere

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...