Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Varljivo leto, recimo.

naravno. nekako sam ga zaboravio, valjda zato sto mi bas i ne lici na paskaljevica.

daleko najbolji njegov film i jedan od meni najboljih nasih ikada.

Link to comment

Paskaljević bi vam odgovorio u stilu; Ova dva poslednja posta mi liče na; "paradu ponosa".

O kojim to talentima naričeš? Možda o Stevanu Filipoviću? Mislim da je dovoljno smeća i od njega...

 

SF je imao šansu. Govorim o deci koja šansu nisu dobila. I o paskaljevićima, bajićima i inima.

 

Jedino vredno što je snimljeno u godinama tranzicije ovde su uradili klinci u gerila varijantama, kao Tilva Roš. Ka fondovima su putevi uglavnom zatvoreni, zahvaljujući pomenutima.

Link to comment

naravno. nekako sam ga zaboravio, valjda zato sto mi bas i ne lici na paskaljevica.

daleko najbolji njegov film i jedan od meni najboljih nasih ikada.

 

S tim što moram da se ogradim, jer posle Bureta baruta ništa njegovo nisam ni gledao zato što me nije ni zanimalo. Međutim u sukobu Paskaljevića i onih koji ga napadaju, ne vidim pozitivce.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jbmu mater, dal postoji gluplji film u modernijoj srpskoj kinematografiji od Bumeranga?

 

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ih, jaka je konkurencija. Meni jedna od prvih asocijacija na najgluplji srpski film XXI vijeka recimo "Skoro sasvim obična priča".

Link to comment

Jbmu mater, dal postoji gluplji film u modernijoj srpskoj kinematografiji od Bumeranga?

 

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Zato Pikac igra kolo level godlike na kraju filma.

Link to comment

nakon bogatog prazničnog tv programa samo da zabeležim da je lepa brena bolja glumica od ivane žigon.

 

eh sad, kakva si još ćeš reći  da je i mlađa.

Link to comment

nakon bogatog prazničnog tv programa samo da zabeležim da je lepa brena bolja glumica od ivane žigon.

 

jesi li provalila ciji je glas one lazne brene sa cvidzama?

Link to comment

jesi li provalila ciji je glas one lazne brene sa cvidzama?

 

to je vrhunsko pitanje za neki pub quiz :lol:

 

ja odgledo malog bud(a)u na telki pre neki dan. sasvim ok za ubiti vreme. čak se i nasmejao koji put

:fantom:

 

+1 ja sam se iznenadio jer sam očekivao teško govno, a dobio sam sasvim okej i lagan filmić za koji mi nije bilo žao što sam izdvojio vreme, uz par dobrih fora

Edited by copkillah
Link to comment

to je vrhunsko pitanje za neki pub quiz :lol:

 

 

+1 ja sam se iznenadio jer sam očekivao teško govno, a dobio sam sasvim okej i lagan filmić za koji mi nije bilo žao što sam izdvojio vreme, uz par dobrih fora

Pa i nije, ja provalio čim sam se malo udubio...Posle čekao špicu da vidim jel potpisana...i jeste.... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...