Jump to content

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Jednostavno, nakon velike, možda i iznenađujuće gledanosti Malog Bude, braća Karadžići su odlučili da i oni zajašu na talasu popularnosti crnogorskog humora (ili humora o Crnogorcima) i da se i oni malo ogrebu.

 

A ruku na srce, Mimi mnogo bolje leže uloge sirovina nego mačo tipova.

Link to comment

išao da gledam neposlušne. užasan je, imamo konsezus, molim da ne kvarite

 

 

sa druge strane, zastrašujuće mnogo filmova se pojavilo u bioskopima.

 

bila je redina za jebenog gorčila mime karadžića

 

top je bio vreo od ređisera do koske - http://www.krstarica.com/film/filmovi/top-je-bio-vreo/

 

peti leptir - od režisera potere za srećkom - http://www.krstarica.com/film/filmovi/peti-leptir-3d/

 

====

odakle im keša za ove bahanalije?

Edited by Ravanelli
Link to comment

ahahaha, joj, znam ovog lika (što je potpisan kao režiser) duže od 2 godine i sve vreme priča da snima film u bg. a ja mislila da mu je to pick up line za žene, a paravan za muškarce i da je neki špijun ili tako nešto.

izvinjavam mu se, gde čitao, gde ne čitao.

Link to comment

 

 

Mislim da sam video nilskog konja na 1:30

 

edit:

 

 

Jesam, video sam nilskog konja :blink:

da, video si.

al tako nam i treba, kada čekamo da dođe poklonik višnua i šive da nam marka kraljevića stavi na film.

stvarno, kako se toga pre niko nije setio? pa generacije sada već baba i deda odrasle na nekim tarzanima i kasnije supermenima i sl.

a k.marko i šarac koji govori su realno bolja fora od tarzana i čite koja ne priča.

Link to comment
  • 1 month later...

Bojan Abraxas Pandža, sakupljač dokumentaraca i ludak opšte prakse, sastavio listu domaćih filmova za izbegavanje u periodu 2000-2014. Posting is not endorsing.

 

 

01. Rat Uživo (2000) - patetika, Bjela sindrom

02. Nebeska udica (2000) - patetika, Ljubiša Samardžić sindrom

03. Munje! (2001) - Maja Mandžuka talenat, verovatno nečija ćera

04. Virtuelna stvarnost (2001) - Mi djeca s kolodvora Zoo al' umalo, drugi pokušaj proguravanja Mandžuke na kvarno + Đuričko

05. Nataša (2001) - Ljubiša Samardžić sindrom + Đuričko

06. Ona voli Zvezdu (2001) - ime sve govori + Kičić

07. Lavirint (2002) - debilno

08. Zona Zamfirova (2002) - sindrom Zdravka Šotre

09. Pljačka Trećeg Rajha (2004) - sindrom Zdravka Šotre + Đuričko

10. Kad porastem biću Kengur (2004) - klinci se ladno lože na ovo, gistro mnogo jak urban humor

11. Pad u raj (2004) - Lazar Ristovski

12. Život je čudo (2004) - Kusta usro motku, al' ovaj mu ipak nije najgori

13. Jesen stiže, Dunjo moja (2004) - Ljubiša Samardžić sindrom

14. San zimske noći (2004) - psihopatologija Gorana Paskaljevića i Lazara Ristovskog

15. Mi nismo anđeli 2 (2005) - ni Nikola Kojo ovde ne vadi stvar, početak pada Srđana Dragojevića

16. Potera za Sreć(k)om (2005) - jedna reč (prezime): Kičić

17. Ivkova slava (2005) - Šotra, Bjela, Đuričko, trio fantastikus

18. Sinovci (2006) - scenario i režija Siniša Kovačević, nema dalje

19. Šejtanov ratnik (2006) - jedan od retardiranijih filmova ikada, al' kad se autorima bilo šta prigovori vade se na foru "pa to je treš film, nismo mi to ozbiljno"

20. Optimisti (2006) - opet Paskaljević i Ristovski

21. Mi nismo anđeli 3: Rock'n'Roll uzvraca udarac (2006) - scenario pisali Dragojević i Dimitrije Vojnov

22. Crni Gruja i kamen mudrosti (2007) - usrali seriju do balčaka

23. Konji Vrani (2007) - nastavak filma "Jesen stiže", režiro Ljubiša Samardžić

24. Zavet (2007) - ubedljivo najgori Kustin film. Evo samo jedan skoro pa nebitan detalj: glavni junak, dečak sa sela, iz neke planinske vukojebine, priča čistim beogradskim naglaskom najopuštenije, dakle hit pesničkih sloboda!!!

25. Čitulja za Eskobara (2008) - a film je tako dobro počeo...a onda se u glavnoj ulozi pojavio Vojin Ćetković

26. Bledi mesec (2008) - treći deo trilogije "Jesen stiže", režiro Samardžić

27. Miloš Branković (2008) - za čije babe zdravlje?

28. Drug Crni u Narodnooslobodilačkoj borbi (2009) - jel' ovo iko gledo?

29. Zona mrtvih (2009) - videla žaba da se konj potkiva pa bi i ona da snimi zombi film

30. Sveti Georgije ubiva aždahu (2009) - epic fail Srđana Dragojevića, dakle za anale

31. Beogradski fantom (2009) - smešno i jadno, ako je ono dete bilo fantom, ja sam bio Zodijak

32. Ranjeni orao (2009) - možda i najjadniji film u dekadi, iz fazona šta se zgodi kad se spoje Zdravko Šotra i Ivan Bosiljčić, the most retarded srpski glumac ever

33. Kao rani mraz (2010) - scenario i režija Đorđe Balašević

34. Tilva Roš (2010) - autor se ložio ko klinac na "Mržnju" pa istripovo da i on napravi taj fazon, samo zanemario činjenicu da u "La Haine" glume pravi glumci a ne naturščici kako se to naizgled čini, jbga...

35. Šišanje (2010) - još jedan od bisera srpskog debilizma, znači kako mali Perica zamišlja skinhed pokret i navijače, scenario naravno Dimitrije Vojnov

36. Montevideo, Bog te video! (2010) - Bjela solira

37. Vojna akademija 2 (2013) - nastavak debilne serije a zapravo klasični propagandni film vojske RS

38. Montevideo, vidimo se! (2014) - vaistinu, vidimo se...al' što dalje od moje kuće

39. Mali Budo (2014) - Dimitrije Vojnov pisao scenario a film trebo da bude komedija

40. Mamula (2014) - Crnogorsko primorje je horor samo po sebi, što će ti film jadan?

41. Varvari (2014) - još jedan film o neshvaćenoj mladosti, o društvu poremećenih moralnih vrednosti, o navijačima, a gluma očaj očaja, ma proseravanje čisto, videli "Klip" pa hteli snime isti fazon...

 

Link to comment

u prevodu kao ima i neki za gledanje ma važi :fantom:

 

bas to :D

 

dajte listu filmova koji nisu za izbegavanje/ koliko ih ima? zavet mozda?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...