Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

odgledah "neprijatelja" dejana zecevica, i to je verovatno najbolji srpski film u poslednjih 10 godina. ne sto je nesto mnogo dobar, ali ima smislenu pricu, dobru glumu (tihomir stanic pokidao) i kasting, nije pravljen da na mufte osvoji neku inostranu nagradu ili opere pare ko svi ostali... uglavnom, vrlo ugodno (zanrovsko) iznenadjenje.zanimljivo je da sam skoro gledao argentinski horror sa skoro potpuno identicnim zapletom, ne znam ko je tu koga krao. pri cemu taj ima neku b auru, a glumu da ne spominjem.kad sam vec ovde, da spomenem i hrvatske metastaze. kontam, da imamo normalnu filmsku industriju, i mi bi cesce snimali filmove ovog tipa- nepretenciozne, a o svemu- ko sto smo radili 80ih. apsolutna preporuka i ovde.

Link to comment

sinoć odgledah artiljera - ona navijačka reklama za pivo meets Klip. prosto sam zapanjen kako smo mi u stanju da snimimo idiotske filmove :isuse:posle bio onaj bosanski - Teško je biti fin koji je baš ok film.PS

može li ko da mi objasni onu foru kad svi postaju navijači Partizana - uopšte ne znam kako se to desilo niti šta sam propustio -verovatno sa predremao deo filma?

Edited by steins
Link to comment

Pa nisu postali, to im je bila maska kada su krenuli u pljačku, da ih ne provaleПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Pa nisu postali, to im je bila maska kada su krenuli u pljačku, da ih ne provaleПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Fak, dafinitivno sam propustio deo filma. U svakom slučaju je sranje.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posle se kuka kako se nema para..

Milos Djukelic danas sam imao razgovor sa jednim producentom koji mi je saopstio da nece doci da snima u srbiji nego ce najverovatnje otici u hrvatsku iako smo bolji sa cenama i lokacijama za njegov projekat ali da nepostojanje podsticaja (incentives) koje ima hrvatska je dovoljan razlog da zatvore budzet njihovog filma i da mi se zahvaljuje na visemesecnom trudu da ga ubedim da dodje ovde...
Link to comment
  • 1 month later...

čitam intervju s režiserom u vremenu valjda povodom filma... taj čovek nije opsednut titom, on je ustvari opsednut titovom kosom. to jeste zabavno i komično.

Link to comment

nakon onolike olicine djubreta, u rasponu od klipa do mojtevidea, 1 osrednjost je za svaku pohvalu i preporuku. razbija maler, ako nista drugo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...