Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Zanimljivo je da većina komentara na ovaj snimak na youtube pljuje po Miri Adanji Polak. A žena ovde prosto briljira!
Da, nisam mogao da pretpostavim da će mi se ikada, u bilo kakvom kontekstu dopasti M.A.Polak.Sad treba samo paziti da li će mu država da ti neke pare, pa im se najebati majke posle za to.
Link to comment
???
imam posla, ne mogu ni partizanove tekme da gledam kao covek :(odgledacu, odgledacu, odgledacu....video sam samo ljiljanu blagojevic kao uciteljicu, dotle sam stigao pa me iscimali :( izvini :(
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja prebacivao i vidim scenu kako I Mihić leži raskrečena na plaži i ima neku loptu ispod haljine i dole vire neke noge. U prvi mah sam pomislio da je trudna i da se porađa.

Link to comment
BOKTE JEBO!!Jel gledo neko "Ma nije on takav" sinoc na RTS? Hteo bih da napisem nesto ali ruka mozag ne slusa...Jeboteeeeee. AAAAAAAAAAAAA!!
MP - molim te, samo 3 reda o filmu!
Link to comment
BOKTE JEBO!!Jel gledo neko "Ma nije on takav" sinoc na RTS? Hteo bih da napisem nesto ali ruka mozag ne slusa...Jeboteeeeee. AAAAAAAAAAAAA!!
Ja sam se vise puta hvatao za daljinski bezuspesno pokusavajuci da promenim kanal. Neka necista sila me gonila da odgledam to...nesto...do kraja. Ni telo, ni mozak mi se jos uvek nisu oporavili. Jebeno iskustvo...ma-nije-on-takav2.jpg
Link to comment
  • 1 month later...

Ustanička ulicasasvim dobar, pomalo predvidljiv što je u neku ruku i neizbežno. Preporučujem (za razliku od nekih Ričardgirovskih verzija)

Link to comment

Gorko iskustvo nakon gledanja "Ma nije on takav" je, nažalost, nedovoljno da bi se shvatilo gde se nalazi srpska kinematografija u ovom trenutku.Bolji uvid se dobija nakon gledanja "Artiljero" i "Zvezde ljubavi".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...