Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

izgleda.ma znao sam da laze, nikad ne veruj ciganu.
ma odgledacu, obecao sam, nego nemam vremena ovih dana :(kime, jel se tebi svidja zavet? ti si uleteo na forum tako sto si branio kusturicu, ako se dobro secam.
Link to comment

meni je zavet super.kako bih kazao, svaki film u kojem kastriraju mikija manojlovica ima kod mene neki plus. zavet je nesto ko nezni susret dzona votersa i tarkovskog. rubljov vs. pink flamingos.

Link to comment

i da dodam: branio sam kusturicu autora. kritika kusturice u srba je cesto (ako ne i uvek) malogradjanska i neretko nacionalisticka. ceo taj fon o ciganima i bosancima je bas debilan. s druge strane takodje mislim da je on sada nesto poput pukovnika kurca iz srca tame na onoj svojoj planincini.

Link to comment
Колико мислиш да је удаљен од The horror, the horror?
pa nema tu sta. vec je on bio tamo. samo, za razliku od fikcije u stvarnosti nema kraja.
Link to comment
jedva čekam da dođe u bioskop smrt čoveka na balkanu. obožavam već i samu kinonajavu.
da li sam nešto prespavao ili na kraju filma postoji (scenaristički? rediteljski? realizatorski?) gaf?naime, dok su svi ostali izvan prostorije sa mrtvacem, inspektor i policajci zaključuju da je ona lampica koja svetluca u stvari kamera i dalje se ponašaju u skladu sa tim saznanjem. megjutoa, nakon toga i svaka sledeća osoba koja ulazi nazad, najednom je (a da joj to niko pre toga nije rekao! ) takođe svesna te kamere.kako to!?
Link to comment
da li sam nešto prespavao ili na kraju filma postoji (scenaristički? rediteljski? realizatorski?) gaf?naime, dok su svi ostali izvan prostorije sa mrtvacem, inspektor i policajci zaključuju da je ona lampica koja svetluca u stvari kamera i dalje se ponašaju u skladu sa tim saznanjem. megjutoa, nakon toga i svaka sledeća osoba koja ulazi nazad, najednom je (a da joj to niko pre toga nije rekao! ) takođe svesna te kamere.kako to!?
mislim da otkriju kameru pre nego što boske ode uvređen napolje bez onog alata. valjda je on rekao ostalima, ali mi to nismo čuli :D
Link to comment
mislim da otkriju kameru pre nego što boske ode uvređen napolje bez onog alata. valjda je on rekao ostalima, ali mi to nismo čuli :D
tako može. znači - kunjao sam :blush: .
Link to comment

To je Vladimir Rajčić, srpsko-američki glumac i producent u pokušaju. Njegov brat Predrag je scenarista.Jedino djelo njihove male porodične manufakture za sada su zloglasni Srpski ožiljci (Serbian Scars)Ovde ima kako ga je najavljivao (učešeće na Kanu i kandidat za oskara):http://www.balkanmed...nsu-cl4503.htmla naširoko ga je hvalio po srpskim medijima pred premijeru (čak sam ga jednom vidio i u Grandu šaltajući kanale) a dobili smo loš B film sa Peđom' D Bojem u ulozi mad scientista. To je film u kome Srbi međusobno pričaju na engleskom, a Albanci na srpskom! Glavnu ulogu igrao je on lično što je još jedan poptpuni promašaj.U intervjuu pominje i saradnju sa Eastwoodom - igrao je u Million Dollar Baby (u intervju piše i koju ''zanimljivu'' ulogu je tu tumačio).Nakon toga je po štampi gromoglasno najavljivao saradnju sa Tarantinom (koji je, jelte, bio oduševljen Srpskim ožiljcima) na nekom trileru.Posle je prestao da pominje Tarantina, i prebacio se na priču o Tesli. Od početka se pominje Nicolas Cage kao Edison, dok je ulogu Tesle Rajčić rezervisao za sebe (!!!). Od glumica su najavljivane Jessica Alba i Megan Fox, a od glumaca Rade Šerbedžija i Martin Sheen. U novije vrijeme kao Tesla figuriše Christian Bale, te Lolita Davidovich kao njegova majka, a za sporedne uloge konkurišu Kevin Costner i Harrison Ford. Film najavljuje kao kombinaciju drame, akcije i sf-a sa posebnim osvrtom na Teslinu nerazjašnjenu smrt, a sve to u 3D tehnici!!! Očekuje pomoć Vlade Srbije jer je to projekat od posebnog nacionalnog interesa, jer Srbi moraju snimiti film o Tesli, a ne Bugari, Turci, ili ne daj bože Hrvati (koji već pripremaju film kojim će prisvojiti Teslu).Zanimljivo je da većina komentara na ovaj snimak na youtube pljuje po Miri Adanji Polak. A žena ovde prosto briljira!

Edited by colonelo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...