Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

:rolf: a moze i :isuse:Da li ti uopste znas ko je scenarista i reziser ovog filma?
a da li ti znas da se porucnik vasic i ja zajebavamo?!
Link to comment
Stigla i prva kritika filma.http://www.politika....a-Lakic.sr.html@Apolo Jbg voli i Misa Tumbas Partizan pa to nema neki uticaj na to kakve bi filmove mogao da snima.
1) Ako ti je relevantno sta trabunja Dubravka, u bilo kom smsilu, onda do mojega...2) Ne znam kojom logickom metodom si uspeo da onog nesrecnika i Bloba dovedes u bilo kakvu vezu... :isuse:
Link to comment
isao sam da gledam artiljero. film je "ona voli zvezdu, sa osvetom". najgori film koji sam u zivotu gledao, uopste ne preterujem. seo sam, razmislio i hladne glave dosao do ovog zakljucka. ovo kao da sam ja pokusao da snimim film, mislim da bi bas ovako los ispao. neverovatno, sokiran sam koliko je los i besmislen film.
seres da je gori od ona voli zvezdu. to je jedino kustin zavet.
jbg, sad moram da ga gledam
+1
:rolf: a moze i :isuse:Da li ti uopste znas ko je scenarista i reziser ovog filma?
je, dokazani filmadzija
Link to comment

ništa ne verujem ovom prevrtljivom kojotu, živ nisam dok se ne javi kim filbi sa recenzijom...mada, ne znam zašto, imam neki špurijus da će se njemu svideti film.

Link to comment
seres da je gori od ona voli zvezdu. to je jedino kustin zavet.+1je, dokazani filmadzija
mislim da je gori. ona voli zvezdu je film. uzasan film, ali film. ovo je...ne znam sta je.
ništa ne verujem ovom prevrtljivom kojotu, živ nisam dok se ne javi kim filbi sa recenzijom...mada, ne znam zašto, imam neki špurijus da će se njemu svideti film.
odmah ga stavljam na il
Link to comment
mislim da je gori. ona voli zvezdu je film. uzasan film, ali film. ovo je...ne znam sta je.
a jel si video nemandzu?dosta sam se iznenadila kad su mi rekli da je ova una cerka slobe konjovica i voditeljka moje omiljene emisije jelen top10. bojim se da se nece leba najesti od ove dve karijere, doduse o filmskoj sudim samo po trejleru.toniju adamse, moras da gledas ovog artiljera, sve si nas naterao da gledamo malo zaveta, red je da ti sad patis. Edited by luba
Link to comment

nisam bio na premijeri.moracu da gledam zavet, ne verujem da je toliko los.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

Da pogađate ko je pisao il' da vam odma' kažem?

Fudbalska bajka„Artiljero“ Srđe AnđelićaNapraviti komediju bajku na podlozi naših fudbalskih mentaliteta, srozavanja igre na nivo provincijskog loptanja, a društvene atmosfere u kojoj bukte nasilje na tribinama i kriminal u organizovanju takmičenja, deluje kao unapred izgubljen slučaj. Ali, gle malog čuda. Debitantski rediteljski rad Srđe Anđelića „Artiljero“ (98 min) nudi izvrsnu zabavu i dobro pogđenu karakterologiju našeg življa koji fudbal doživljava kao nadoknadu za sva osujećenja u svakodnevnim životima.Scenarista poznatih filmova „Do koske“, „Munje“ i „Jedan na jedan“, Anđelić ovde radi po svom scenariju u čijoj je žiži 17-godišnji dečak Mali, koji je sit kafanske nostalgije za onom davnašnjom pobedom kad se „nebo otvorilo, stadion eksplodirao“ (opis poznatog reportera, više puta ponovljen), a posle toga pala tama. Mali sanja da vrati, makar na jednu utakmicu, velikog asa iz Mančester junajteda. Njegov san o idolu teško razume devojka Ana, koja mobilnim snima sve u vezi s tom infantilnom idejom, ali posle prvih otpora, njegov stariji brat, otac i drugari krenu da se organizuju oko nečeg pozitivnog. Zamisao dobija animirano-digitalnu razrešnicu, što je za ovakvu komediju dovoljno. Ovom svesno anarhičnom poduhvatu srčano doprinose desetine vrsnih glumaca, od Nebojše Glogovca do mlađanog Jovana Kolarića, koji i likom podseća na svog idola Nebojšu Vidića.
(napomena: prepisano od reči do reči)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...