Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

najbolji film svih vremenaznaci niko ne zna sta se decilo cika urketu?
imao je srcku. drugi, nikada snimljeni deo za koji su producenti uzeli kintu od minkula i nestali netragom, pocinje u ambulantnim kolima gde urketa uspesno reanimiraju.
Link to comment

Šišanje i nije film. To je neuspeli političko-obrazovni pamflet u video formi. Nešto kao oni filmići koje su nam puštali u ranim razredima osnovne poput "Kako prelaziti ulicu" samo negledljivo.Mislim da je Šišanje u rangu s Nebeskom udicom. Mada nisam gledao "Ranjenu zemlju" i "Rat uživo".

Link to comment
imao je srcku. drugi, nikada snimljeni deo za koji su producenti uzeli kintu od minkula i nestali netragom, pocinje u ambulantnim kolima gde urketa uspesno reanimiraju.
A od čega je kašljao? Je l' su pomenuli u nekom trenutku da boluje od neke bolesti?
Link to comment
  • 2 weeks later...

isao sam da gledam artiljero. film je "ona voli zvezdu, sa osvetom". najgori film koji sam u zivotu gledao, uopste ne preterujem. seo sam, razmislio i hladne glave dosao do ovog zakljucka. ovo kao da sam ja pokusao da snimim film, mislim da bi bas ovako los ispao. neverovatno, sokiran sam koliko je los i besmislen film.

Link to comment
isao sam da gledam artiljero. film je "ona voli zvezdu, sa osvetom". najgori film koji sam u zivotu gledao, uopste ne preterujem. seo sam, razmislio i hladne glave dosao do ovog zakljucka. ovo kao da sam ja pokusao da snimim film, mislim da bi bas ovako los ispao. neverovatno, sokiran sam koliko je los i besmislen film.
ти јеси прикривени ЈСДП-овац. :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...