Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

ozbiljan si ili se zajebavas?
potpuno ozbiljan. jedinstveno iskustvo. gledati back-to-back sa 'na lepom plavom dunavu' darka bajica. pravi grajndhaus.edit: to je verovatno jedini antisemitski film snimljen u evropi nakon velikog rata uz podrsku jedne drzave. Edited by kim_philby
Link to comment

mislim da se zajebavas. prvo, pricamo o srpskom filmu, a drugo sledeci projekat ovog reditelja je tesna koza 5.@kilbi :lolol:sad vec imam zelju da ga pogledam, a bas sam hteo da veceras nastavim sa filmovima hajrudina krvavca.btw, stvarno si sisa ako ne odlgedas srpski film.

Edited by kojot
Link to comment
mislim da se zajebavas. prvo, pricamo o srpskom filmu, a drugo sledeci projekat ovog reditelja je tesna koza 5.@kilbi :lolol:sad vec imam zelju da ga pogledam, a bas sam hteo da veceras nastavim sa filmovima hajrudina krvavca.btw, stvarno si sisa ako ne odlgedas srpski film.
pogledao srpski film.
Link to comment

cekaj, nikodije kaze da je jedan od boljih domacih uradaka. kome verovati?filbi kaze da je film antisemitski sto znaci da je nikodije fasista. banuj!jedva cekam da pogledam "klip", izgleda da ce biti kvalitetne golotinje.@filbiI? :o

Edited by kojot
Link to comment

pa aj sad, koji je gori? meni ipak srpski film, ovaj bih pre guro u kos sa malim nocnim muzikama i sl, prosto ne pretenduje da bude ozbiljan.mislim, ako pretenduje, onda je to strasno.

Link to comment
ma bizarno je los film, da nisam upoznat sa srpskom kinematografijom mislio bih da sanjam.
kao da je joca jovanovic oteo i roberta rodrigeza i melvila i terao ih da snimaju film protiv njihove volje.@toni: pretenduje. a srpski film je za ovo remek-delo. uopce srpski film je prvi domaci film novijeg datuma koji se jasno oslanja na crni talas i pavlovica i rakonjca. mozda nije moja solja caja ali je uzasno pismen. Edited by kim_philby
Link to comment

lud si. moze da se oslanja na sta hoce, ali prosto ima toliko mana, pocev od glume, preko rupcaga u prelosem scenariju, bijednih metafora do bezmudosti u izvedbi. jedino sto je stvarno dobro je fotografija.e da, vlalukin je u danasnjem filmu glumio sergeja, to mi bilo posebno carski!

Edited by ToniAdams
Link to comment
jedva cekam da pogledam "klip", izgleda da ce biti kvalitetne golotinje.
aman, srbine! maloletnice su u pitanju. nije ti čudno što je baš u olandiji dobio ovacije?šalu na stranu, očekujem dosta od klipa. malo mi je mrsko da gledam domaće repere u glumačkim akcijama ali mislim da ću ga pogledati čim izađe.i moram da priznam, miloš branković ima neki privlačan stripski momemat ali zato gluma i ceo scenario... :frust:i aligrudić :isuse: Edited by McCabe
Link to comment
šalu na stranu, očekujem dosta od klipa. malo mi je mrsko da gledam domaće repere u glumačkim akcijama ali mislim da ću ga pogledati čim izađe.
Koji reper ili reperi su u pitanju?
Link to comment

Zasto su SPSovci patoloski lazovi - Mislim da je većina ljudi homofobična. Uprkos tome, reakcije su uglavnom bile pozitivne. Jedan prijatelj mi je rekao da je njegov sin tinejdžer pošto je video "Paradu" kući došao loše raspoložen. Mislio je da je film loš jer, kako je rekao, nije više mogao da mrzi gej populaciju. Za takve ljude sam napravio film - rekao je Dragojević. - Apsolutno, polažem velike nade u novu socijalnu revoluciju. U Grčkoj će se to desiti, a godinu kasnije će biti naš red - izjavio je srpski režiser. Jedno od zanimljivijih pitanja je bilo zašto u "Paradi" nije prikazan nijedan poljubac između homoseksualaca.- Da sam snimio poljubac izgubio bih hiljade potencijalnih gledalaca. Ima dovoljno intimnosti i nežnosti između njih dvojice, pa je jasno da su par. Pored toga, ja sam stidljiva osoba i ne snimam ni eksplicitne scene heteroseksualnih parova - zaključio je Srđan Dragojević.

Link to comment
lud si. moze da se oslanja na sta hoce, ali prosto ima toliko mana, pocev od glume, preko rupcaga u prelosem scenariju, bijednih metafora do bezmudosti u izvedbi. jedino sto je stvarno dobro je fotografija.e da, vlalukin je u danasnjem filmu glumio sergeja, to mi bilo posebno carski!
mislim sve sve ali bezmudost. na stranu sto je sa viskom mooda raskrstio vec kis u casu anatomije. 'elefantijazis nostras'.btw, vlalukin je zaista neverovatan u brankovicu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...