Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

mrzi me da češljam topik, žena sa slomljenim nosem, jel valja to išta?
koljevic, arriaga iz bosne. tople ljudske price. proceni sam na osnovu recenog.edit: mislim, zavisi da li film gledas onako fenomenoloski ili iz nekog konzumentskog uzitka. Edited by kim_philby
Link to comment
mrzi me da češljam topik, žena sa slomljenim nosem, jel valja to išta?
posle dugo vremena nedavno sam odgledao domaci film. zapala mi upravo zena sa slomljenim nosem. ocaj nad ocajem. nategnute price, losa gluma, jezivi dijalozi. branka katic jedina svetla tacka u filmu. anica dobra je tuga bozja, bas kao i glogovac koji glumi bosanca pa deluje jos neuverljivije nego inace. ne znam sta su domaci standardi poslednjih godina, ali ovo je bas lose.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
citajte Dragojevicev fejsic, tamo se moze najbolje uveriti u razmere bolesti o kojoj pise Harper.
moracu da napravim lazni fb nalog da bi pratio ovakve zanimljivostizar nije sergej trebao da glumi u nekom njegovom filmu?
Link to comment
  • 2 months later...
http://www.youtube.com/watch?v=HR286RMeAO0neko gledao ovo? mrzi me da prelistavam 50 strana :) elem, bile su dve reprize u dobu, prilicno sam sokiran. film deluje malo bolje sada kada sam porazmislio *necu da kazem - na papiru* a u bioskopu je bilo nekih transfera neprijatnosti. kada sam video headline za infantilnu politicku bajku iznenada je sinula lampica. scena sa decakom u opservatorijumu je nebeski antologijska . i trojstvo imena junak/inja, nada, vera, ljuba(v). vesna odlicna, ne mogu da verujem da joj je to zaista prva lead filmska uloga. Edited by palfoot
Link to comment
  • 2 weeks later...

ima super komentara, ovaj mi je omiljeni:

posle "srpskog" filma, mislio sam da Srbiju nista gore ne moze da zadesi, kad ono gle, eto filma gde se promovisu homoseksualci...nije dovoljno sto nam paradiraju ulicama, hoce decu da usvajaju i da se zene/udaju ili kako god da oni to zovu...nisam homofobican ali nam stvarno ovo ne treba, dosta bre amerikanizacije, ionako nam ljudi pricaju srpsko-engleski jezikTetrapakProdzekt 4 days ago
i close second:
hahahaha dobar film , svakako je u Srbiji najvise pedera na svijetu gori ste od skandinavacaprvalinija 5 days ago
:wub: a čuh danas da se snima neki film sa gej vojnicima, voljno, navodno igra nebojša glogovac.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gledao danas "Kako su me ukrali Nemci".. Nit smrdi, nit mirise. Nedorecen. Itd. Dobra kamera i produkcija, rezija na par mesta zakazala. Scenario i dijalozi mogu mnogo bolje. Pojedinci odlicno glumili, dok drugi dosta slabi. Jel gledao neko? Neka da neko jos neki komentar...

Link to comment

Upravo sam pokusavao da gledam Šišanje, i izdrzao sam nesto malo vise od pola. Kakav uzas od teksta, glume, Viktora Savica kao glavnog naciste, Ejdusa kao glavnog srpskog nacionalistickog ideologa (sto je logicno ravno nacizmu, valjda aluzija na D. Cosica), ma svega. Valjda najgori domaci film jos od Jagode u supermarketu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...