Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Nisam gled'o, ali na neviđeno mi se čini da može. Ovde bukvalno sekund filma ni u kom smislu ne valja. Nego, vidim da mu je (sada govorimo o Paskaljeviću, je l'te) sin opet snim'o. Si gledao...možda? Meni se čini da mu je i ona palanka/varoš bila puna kapa (ni zbog Lene mu nije oproštena!), ali vidim da je ovo možda čak i "bolje"...Edit: odgovorio na pogrešan film. Mada ni ovaj film koji ja pogledah, a u kom glumi Gordan ne može tek tako da se izuzme iz konkurencije za najgoreg među najgorima.
nisam jos ali nameravam. cim mi zena ode na more zapucacu po domacim filmovima.nego in the meanwhile bota postaje broz 4 ril
Link to comment
Teran mazohističkim porivima, pogledah na "Srećnoj" "Ona voli Zvezdu". Mislim da niko od ekipe filma nema nijednog prijatelja. U suprotnom, trake bi bile daleko&duboko zakopane i niko ne bi znao za...ovo. A voleo bih da sam imao prilike da ovo gledam u bioskopu samo zbog posmatranja reakcija gledalaca.
Ovakav entuzijazam mora da se ceni. Rispekt. Ja sam se izbljuvao posle 45 sekundi prikolice, secam se kao da je bilo danas, a ne jos pre toliko godina.
Link to comment

Zastanem ponekad i razmislim kako sam i ovako sjeban, ali sta bi tek bilo da nisam pogledao samo 3-4 domaca filma u poslednjih 10 godina.

Link to comment

mogli bi da napravimo spisak forumasa koji ce da idu da gledaju ove domace filmove i onda napisu kritiku. svako ide da gleda samo jedan film, onda sledeci na spisku gleda drugi i tako. predlazem da kim startuje sa revolucijom lazara ristovskog, a ja cu onda ici da gledam zduhaca (ili kako se vec zove).

Link to comment
kim da odgleda prvo srpski film, pa tek onda moze nesto da se pita <_<
da li si gledao milosa brankovica. tante za kukuriku :Di da moram, narocito nakon fridomove kritike, da odgledam lazu. mislim da je istina da ima vise veza sa marinom abramovic nego sa bjelom ali i da to nije neminovno nesto dobro.nego, u sijanovom SOS-u ima scena sa lazom koja je gotovo pa direktan citat novijih marininih radova.
Link to comment
mogli bi da napravimo spisak forumasa koji ce da idu da gledaju ove domace filmove i onda napisu kritiku. svako ide da gleda samo jedan film, onda sledeci na spisku gleda drugi i tako. predlazem da kim startuje sa revolucijom lazara ristovskog, a ja cu onda ici da gledam zduhaca (ili kako se vec zove).
Jes' pa da se svaki rivju sastoji od smajlija. Dobro, kim bi napisao po koju o komunistima i cetnicima.Najavljujem da cu pogledati nesto, ako u periodu od 8. do 17. juna bude nesto kvalitetno u bioskopima. Nadam se ovom novom Kicicevom remek delu, ali vidim da je premijera vec odavno bila, pa kapiram da je vec odavno i skinut s repertoara.^
Link to comment
Jes' pa da se svaki rivju sastoji od smajlija. Dobro, kim bi napisao po koju o komunistima i cetnicima.Najavljujem da cu pogledati nesto, ako u periodu od 8. do 17. juna bude nesto kvalitetno u bioskopima. Nadam se ovom novom Kicicevom remek delu, ali vidim da je premijera vec odavno bila, pa kapiram da je vec odavno i skinut s repertoara.^
ne moze to tako, moramo mi da ti odredimo film. nije zanimljivo da sam biras.
Link to comment

Gledam sad trejler za Ma nije on takav jos jednom i provaljujem da Kicic 25 sekundi mudro i posmatracki gleda kroz venecijaner, a onda kad promene kameru, vidis da su ispred vrata 2 metra hodnika i zid :ajde: . Must see.

Link to comment
Nadam se ovom novom Kicicevom remek delu, ali vidim da je premijera vec odavno bila, pa kapiram da je vec odavno i skinut s repertoara
Venome, evo dobrih vesti za sve nas koji smo propustili ovo remek delo:
Dom kulture Studentski gradPetak 27, Subota 28, Nedelja 29. 5. 20:00/22:00MA NIJE ON TAKAVr: Miroslav Petkovićul: Neda Arnerić, Tihomir Arsić, Dragan BjelogrlićSrbija, 2011, 100’Glavni junak Boško je šarmantni zavodnik koji se udvara lepim i usamljenim ženama, predstavljajući im se kao filmski novinar koji poznaje mnogo slavnih ličnosti. Obećava im brak u Holivudu, a potom od njih traži novac za avionske karte. Sve će krenuti naopako kada nesmotreno stupi u vezu sa sestrom moćnog tajkuna…
Edited by reg
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledo sad Sisanje. Nemam pojma, jesam duduk za te stvari, ali meni ovo deluje kao da su se deca igrala. Ideja je dobra, ali je izvedba smesna. Neuverljivo, izvestaceno, naivno, sklepano. Jedino sto je ova Natasa Tapuskovic vrh :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...