Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

pricamo li o tilva rosh ili o cinema komunisto?tilva rosh - sasvim dobarcinema komunisto - meni razocaravajuci ali to ne znaci da bi se gen.pop smorio. eto za mene je taj film propustena sansa.
desi ih gledo geje?
Link to comment
Now you are saying, brother fancy!HYPE!Inače sinoćnja projekcija filma Žena sa slomljenim nosem me je iznova uverila da je 95% onoga što se snimi ovde obično samozadovoljno smeće. Ko li daje pare da se snima to, mislim znam odgovor, ali svejedno. Dno. Ako se posle filma osećaš lošije nego pre gledanja, kao što je u slučaju većine filmova ovde snimljenih u proteklih 20ak godina, to nije umetnost, već jadan pokušaj prodaje muda za bubrege. Kako kaže naš narod.
+1
samo da prijavim da sam gledao i da sam jako razočaran. kako nisam ni očekivao nešto posebno, tragedija je još veća.
Здравко Шотра на стероидима. Најфилмичнија прича (србског) југословенског филма потпуно упропашћена.
Link to comment

Jel u Zasedi Bata Živojinović igra četnika? Najveća subverzija SFRJ kinematografije. Gledaju mi se Živojinovi filmovi. Čista genijalnost spojena s potpunim zanatskim diletantizmom. Veliki car.

Link to comment
Jel u Zasedi Bata Živojinović igra četnika? Najveća subverzija SFRJ kinematografije. Gledaju mi se Živojinovi filmovi. Čista genijalnost spojena s potpunim zanatskim diletantizmom. Veliki car.
veliki car. ja evo vec danima pokusavam da posisam dovidjenja u sledecem ratu. cinema komunisto me inspirisao.
Link to comment
veliki car. ja evo vec danima pokusavam da posisam dovidjenja u sledecem ratu. cinema komunisto me inspirisao.
Što lijepo ne skidaš sa rapidshare-a umesto jebavanja sa torrentima?
Link to comment
Što lijepo ne skidaš sa rapidshare-a umesto jebavanja sa torrentima?
kompjuterski sam nepismen a i ovo je kao fire and forget varijanta. nemam nalog na rapidu pa bih morao da dezuram pored istog. a zasto nemam, ne znam ni sam. nije da su neke pare.
Link to comment

Rezirao Dejan Zecevic (4. covek, Kupi mi Eliota, TT sindrom...). Njegove filmove uvek rado idem da gledam, iako najcesce ispadne sranje :) Ali za nase uslove relativno dobra filmska pojava, sa nesto subverzivnijim svetonazorom. Ovo je neki ratni, paranormalni film, tako nesto... Premijera na Festu.

Link to comment

Upravo (od)gledao "Šišanje". Majko moja mila, pa tamo ništa ne valja...Ništa. Ja to filmom ne bih mogao nazvati. Pokušaj pravljenja dokumentarca koji se (da ne ulazimo u razloge zbog čega) pretvorio u igrani film...Davno se nisam osećao ovako loše, ali posle ovoga bi svaka, pa i najstroža kritike bila nedostojan kompliment ovome "ostvarenju"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...