Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

ili vraćanje duga

Dragojević i Dačić imali su i zajedničke projekte - poznati režiser se oprobao kao scenarista filma „Montevideo, Bog te video“, čiji pokrovitelj je bilo Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Link to comment
  • 2 weeks later...

jeboteee... gledam... sta je ovo? Djavolja Varos!Pa, mislim... Kako bre? Za koji kurac taj ko je ovo snimo je ovo snimo?Nemas bre NISTA da kazes, retose i glup si i jebote bog!!Beda. jad. Sta ovaj hoce da isprica, da kaze? kakva je ovo gluma? Scenario? Kome? Cemu?Secam se koliko su gnjavili sa ovim. Silovali da se gleda, sirili po medijima... Sva kinematografija nam je RTS dnevnik 2. Umrite svi. Mrs.

Link to comment
:isuse: ovo će biti žešća degradacija svega što su ti ljudi uradili. priča je ko stvorena za film, ali džabe...
Изгледа као Више од игре, само са горим глумцима, и чак горим режисером од Шотре.
Dragojevic je principijalan covek.
Изнад свега.
jeboteee... gledam... sta je ovo? Djavolja Varos!Pa, mislim... Kako bre? Za koji kurac taj ko je ovo snimo je ovo snimo?Nemas bre NISTA da kazes, retose i glup si i jebote bog!!Beda. jad. Sta ovaj hoce da isprica, da kaze? kakva je ovo gluma? Scenario? Kome? Cemu?Secam se koliko su gnjavili sa ovim. Silovali da se gleda, sirili po medijima... Sva kinematografija nam je RTS dnevnik 2. Umrite svi. Mrs.
Влада П. Леонардо наше генерације. :isuse:
Link to comment
jeboteee... gledam... sta je ovo? Djavolja Varos!Pa, mislim... Kako bre? Za koji kurac taj ko je ovo snimo je ovo snimo?Nemas bre NISTA da kazes, retose i glup si i jebote bog!!Beda. jad. Sta ovaj hoce da isprica, da kaze? kakva je ovo gluma? Scenario? Kome? Cemu?Secam se koliko su gnjavili sa ovim. Silovali da se gleda, sirili po medijima... Sva kinematografija nam je RTS dnevnik 2. Umrite svi. Mrs.
Htedoh baš da ovo prokomentarišem. Nešto najužasnije i najbesmislenije što sam u žiovotu video. Gomila nekreativnih idiota se skupila i napravila film. Nije uspelo da ga izvadi ni to što je Jana pokazala sise.
Link to comment
Htedoh baš da ovo prokomentarišem. Nešto najužasnije i najbesmislenije što sam u žiovotu video. Gomila nekreativnih idiota se skupila i napravila film. Nije uspelo da ga izvadi ni to što je Jana pokazala sise.
Tačno, zbog njenih ne vredi. Ali zbog nečijih drugih...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...