Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

pazi, bas me briga i za bokana i za hemona. poznajem lika koji je isao sa bokanom u skolu i on mi je ispricao fudbalski pricu.a to sto hemonu neko lici na strebera, pa razvija pricu iz toga mene podseca na neke koji su merili lobanje pa iz toga donosili neke svoje zakljucke. neka hemon (i svako drugi) u romanima i pricama pise sta god hoce o bilo kome, a neka se u novinskim tekstovima drzi fakata.

To što je napisao je, ako nije faktografska, u svakom slučaju moralna istina. Bokan je mimo sveta na najgori mogući, kompleksaški način. Možda je takav zato što je odbacivan, a možda je, kao onaj slon Dumbarajko u Simpsonovima, jednostavno kreten.
Link to comment
Ukrajinski civutin zaostao sa delegacijom nekog soc saveza kad je roknulo u Bosni. Evoluciono prilagodjavanje u svom najboljem izdanju. Mos ti nekog isterati iz Bosne, al Bosnu iz nekog nema trika.
majko mila. ti si nebojsa pajkica, zar ne? ili makar student FDU. mudrac iz visokog vristi iz tebe.
Link to comment
pazi, bas me briga i za bokana i za hemona. poznajem lika koji je isao sa bokanom u skolu i on mi je ispricao fudbalski pricu.a to sto hemonu neko lici na strebera, pa razvija pricu iz toga mene podseca na neke koji su merili lobanje pa iz toga donosili neke svoje zakljucke. neka hemon (i svako drugi) u romanima i pricama pise sta god hoce o bilo kome, a neka se u novinskim tekstovima drzi fakata.
to što je napisao Hemon je retorska figura koja mi se pride ni ne sviđa. ali kada je Bokan reketirao ljude i pretio da će beogradski Jevreji biti izbacivani iz stanova, to, kako bih rekao, nije bila retorska figura.
Link to comment
majko mila. ti si nebojsa pajkica, zar ne? ili makar student FDU. mudrac iz visokog vristi iz tebe.
:blush: Nisam, al bih mogao da nategnem Isidoru. Licno zido piramide i posecujem blog Vojnovljev.
Link to comment
Je l se seca neko tekstova koje je prenosila (pisala?) Cher Fidel o legendarnom profi-spijunu koji je oblikovao ovaj deo sveta? Opisana scena se odigrala u njegovom salonu ili se nije dogodila nigde.
eh, mladosti...edit: jebem ti zivot, sad videh datume na postovima. Edited by kurdi
Link to comment
Je l se seca neko tekstova koje je prenosila (pisala?) Cher Fidel o legendarnom profi-spijunu koji je oblikovao ovaj deo sveta? Opisana scena se odigrala u njegovom salonu ili se nije dogodila nigde.
jer to o onom liku koji je stavljao pitolj na glavu amfilohiju i šamiju? onda je to onaj o kom je vuk drašković napisao poslednju knjigu.
Link to comment
jer to o onom liku koji je stavljao pitolj na glavu amfilohiju i šamiju? onda je to onaj o kom je vuk drašković napisao poslednju knjigu.
evo sada bas citam te stare postove i zalim sto nikada nisam bio tamotm. kratko i jasno: da.
Link to comment
  • 2 weeks later...
šta znam, vizuelno - ne izgleda loše. jesu li stvarno garniture ovako izgledale? :unsure:
2000081660017_5470_full-lnd.jpgovo je iz montevidea, protiv bolivije. igrač sa loptom je tirnanić. Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...