Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Jel' to neki drugi Lazar Ristovski ili je onaj Lazar Ristovski resio da debituje ponovo?
ovo mu je koliko znam drugi film. prvi je belo odelo. e sada da li treba dati novac za ista sto se zove bajaco bluz je vec drugo pitanje.e da po propozicijama grada se kao debitantski racunaju prva dva filma.
Link to comment
:lol:
ziva istina. oavj majkl djekson je i darku drugi film. ovde su pravi debitanti maja uzelac sa svojim pajkic/bjelica lookalike uratkom & kosta djordjevic koji je jako fin momak ali o njegovom filmu nista ne znam. njemu ce verovatno srdan biti producent.
Link to comment
e da po propozicijama grada se kao debitantski racunaju prva dva filma.
Ako su prva dva debitantski zar nije to vec pokrio sa svojom Belom fazom posto koliko vidim posle Belog odela snima i Bele Lavove.
Link to comment
Ako su prva dva debitantski zar nije to vec pokrio sa svojom Belom fazom posto koliko vidim posle Belog odela snima i Bele Lavove.
beats me. ja znam za belo odelo. lavove koliko vidim po IMDB-u snima. mozda je to bajaco bluz ali niko nije apdejtovao stranu?
Link to comment

Gledao juce sisanje.Film mi je malo nepovezan, i iskidan.I svidja mi se. I sve mi je realno, osim onog predavanja u amfiteatru. I to je moguce.Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta i evo ga jos jedan."Da mogu da vratim vreme sve bih ponovo isto uradio" i napad na naselje na Dorcolu.'bem li vam sunce. :)

Link to comment
ludilo
BOGDAN ZLATIĆ: O DEMONSKOJ SAMOMRŽNJI „SRPSKOG FILMA“sreda, 24 novembar 2010 04:23Tačku na propast srpskog filma stavio je Dragojevićev „Sveti Georgije ubiva aždahu“. Njegova antisrpska dimenzija je u slabom kvalitetu i velikim slabostimaBogdan Zlatić je 1990. godine radio na filmu „Bez grada i bez zakona“ koji je realizovan na dan Svetog Save, kada je bez pomoći televizije, preko interneta, tim koji je na ovome radio uspeo nemoguće – da interaktivno uključi brojne Srbe iz celog sveta. O ovom poduhvatu su snimili dokumentarni film koji je više puta prikazan na televiziji. Piše filmske scenarije. Član je redakcije časopisa „Crkveni život“, a duže vreme radi na enciklopediji svetskog filma koja će biti prvorazredni kulturni događaj. Dugogodišnji je filmski kritičar i važi za velikog poznavaoca domaćeg filma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...