Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

zivis u devedesetima sludze. domaci kandidat ce biti ili djavolja varos ili besa. sve drugo je iznenadjenje. naravno ko god da ode nema ni promil sansi. ovde je u pitanju otimacina za novac koji ministarstvo straha u kulturi dodeljuje nasem kandidatu za promociju. to je neka svotica od 30tak hiljada ojra. taman da se pokrpe dugovanja i slicno. inace pravi skandal ovde je to sto se tilva ros ni ne pominje kao potencijalni kandidat iako je u pitanju mozda i najbolji debitantski film u nasoj skorijoj istoriji.takodjer sramota kako nikome ne nedostajem. a indy cim nestane svi suze ronite. mene niko ne voli :(
Meni mnogo nedostaješ ovde, ti si kao sunce koje neguje film dok se ne razvije...BTW, u poslednje vreme, čitam ponovo tvoje postove na ovom PDF-u... Nema novih, pa daj šta daš :( Jedno vreme sam u pretragu ukucavao Kim, ali onda sam shvatio da dobijem više pogodaka na tvoje postoje ako ukucam ključnu reč: evri... Pa, bih te molio da izbegneš da koristiš ove varijacije kao što je ojra :)
Link to comment
zivis u devedesetima sludze. domaci kandidat ce biti ili djavolja varos ili besa. sve drugo je iznenadjenje. naravno ko god da ode nema ni promil sansi. ovde je u pitanju otimacina za novac koji ministarstvo straha u kulturi dodeljuje nasem kandidatu za promociju. to je neka svotica od 30tak hiljada ojra. taman da se pokrpe dugovanja i slicno. inace pravi skandal ovde je to sto se tilva ros ni ne pominje kao potencijalni kandidat iako je u pitanju mozda i najbolji debitantski film u nasoj skorijoj istoriji.takodjer sramota kako nikome ne nedostajem. a indy cim nestane svi suze ronite. mene niko ne voli :(
Besa je kandidat, zamalo ispred žene sa slomljenim nosom.
Link to comment

"Srpski film" je prilično neukusan. Ono što me je ujedno fasciniralo i zgadilo jeste da sam na nekoliko scena morao da odem do toaleta i ljucki se umijem... :Hail:

Edited by Leteći Holanđanin
Link to comment
ja bi ti kazo da si mi nedostajo, al posto vidim da nisi cito moje nove postove, moes da ga duvas u zauveku sto se mene tice.
citam ali krisom. Vidim iznervirao te edin pa me je stra da te ne razestim jos vise. @ajant: evo jos malo pa sam nazad. Inace ajd ako je neko gledao besu par reci.
Link to comment
"Srpski film" je prilično neukusan. Ono što me je ujedno fasciniralo i zgadilo jeste da sam na nekoliko scena morao da odem do toaleta i ljucki se umijem... :Hail:
ovaj film nije ni za velike čike... :(
Link to comment

od priče o odgovornosti pojedinca i društva na kraju ostade još jedan masivan transfer neprijatnosti.pokušaj da se pronikne u racio debilnih nacoša, pa još garnirano transverzalom država-akademici-udba-navijači (ne kažem da stvarnost ne daje povoda za razna učitavanja, ali je sve ispalo toliko kilavo i nategnuto da je jedini utisak - otužno), ne može u krajnjem skoru da rezultira ničim drugim do debaklom.nemotivisano, naivno, amaterski, na prvu loptu, drugosrbijanski, diletantski, endžioovski. može još, ali čemu...

Link to comment
Na b92 upravo ide Djavolja varos. Odgledah nekih destak minuta i nisam mogao vise.
Isto i ovde. Prvo neki idiotski razgovor malodobnika, pa onda tenis i beba i onda tenis na gradilistu i nisam vise mogao.
Link to comment
Na b92 upravo ide Djavolja varos. Odgledah nekih destak minuta i nisam mogao vise.
Greška, druže, greška! Lenče si propustio (barem je na velikom ekranu efektno delovala)...Odgledaj film na preskoke...
Link to comment
Greška, druže, greška! Lenče si propustio (barem je na velikom ekranu efektno delovala)...Odgledaj film na preskoke...
Hehe, daj minutazu, da znam gde da premotavam. :D
Link to comment
popboks Vesti 14:45 | 06.10.2010. Saopštenje reditelja filma ŠišanjeReditelj filma Šišanje koji će večeras, u 20.30h, premijerno biti prikazan u Sava Centru, Stevan Filipović oglasio se povodom medijskih izveštaja o navodnim pretnjama koje je dobila ekipa filma.Prenosimo saopštenje Stevana Filipovića u celini:"U poslednjih nekoliko dana smo svedoci medijskog cirkusa i brojnih zloupotreba i pogrešnih tumačenja u javnosti naših izjava vezanih za pretnje upućene ekipi filma Šišanje, koje doživljvamo veoma ozbiljno, pa ovim putem želimo da tu situaciju do kraja razjasnimo.Naime, nije istina da nam je bilo koja organizacija pretila dopisom sa memorandumom ili tekstom na zvaničnom sajtu, smatram da bi retko ko bio toliko glup, kao i da se jako retko pretnje batinama na taj način upućuju žrtvama. Ja tako nešto nikad nisam zvanično izjavio ili autorizovao, a kako su mediji moje izjave prenosili, to je već sasvim druga stvar.Ono što jeste istina je da su članovima ekipe brojne pretnje upućene preko diskusija na forumima neo-nacističkih sajtova kao npr. Stormfront Srbija, kao i preko komentara gledalaca na trailer filma na sajtu YouTube, naravno anonimne i pod pseudonimima, kao i usmeno, preko nekoliko članova ekipe koji su dobijali upozorenja i 'dojave’ od pripadnika raznih, uglavnom huliganskih, grupa. Evo primera jedne od njih sa pomenutog neo-nacističkog sajta:'Не могу да верујем да постоје људи (додуше још увек серу у пелене) који сматрају да ће овај филм донети нешто добро нашој нацији уопште?! ... Знате шта ја искрено мислим?! Пошто су 6 и 10 октобар близу треба искористити кад већ сви будемо у БГу да усеремо од батина све оне који подрже ивент 6 октобра...' (http://www.stormfront.org/forum/t438472-6/ , topic 'Šišanje')ili, na primer:'Pozivam sve skinse,da li su SHARP,NS ili tradicionalci,da lincujemo rezisera!!!stavlja nas SVE u jebeni holivudski stereotip!!!'(
, na 12. strani komentara user sinerBG)I tako dalje. Ovo je sve blagovremeno dokumentovano i javljeno policiji, koja se najozbiljije bavi ovim slučajem, i garantuje bezbednost premijere. Sve ostalo su slobodna tumačenja i interpretacije predstavnika medija, koja nisu autorizovana ni od mene, ni od ostalih članova ekipe.A grupama čiju zabranu traži i republički javni tužilac zbog toga što ''njeni pripadnici raspiruju mržnju prema neistomišljenicima, ksenofobiju, homofobiju i zalažu se za proterivanje ljudi koji nisu iste vere i nacije kao i oni'' (izjava rep. tužioca Slobodana Radovanovića, 25.9.09., u kojoj traži zabranu 'Obraza' i '1389' - http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/183301/Tu%C5%BEilac+tra%C5%BEi+zabranu+pokreta+%22Obraz%22+i+%221389%22.html ), preporučujem da se pozabave sopstvenim problemima, umesto što krajnje licemerno prete tužbama medijima i umetnicima.I na kraju bih želeo da dodam, da smo i cela ekipa i ja radili na ovom filmu 4 godine, ne da bismo učestvovali u dnevnopolitičkim prepucavanjima, već da bismo pokušali da pošaljemo jednu univerzalnu poruku protiv nasilja, svakom ko je spreman da je čuje.Stevan Filipović, rediteljp.s.Dopis koji sam dobio od producenta našeg filma, Branislava Jevića:'Nadam se da smo se svi konačno umorili od kafanskog, ćoškarskog, blogovskog... prepucavanja i prepljuvavanja. Uveren sam da smo (ekipa filma "Šišanje") sa velikom ljubavlju, svom dušom i puna srca, pokušali da napravimo film kojim se obraćamo svima, i dobru u svakom od nas, da ukažemo na zlo, u svakom od nas, i pokušamo da pomognemo tim dobrim nama da pobede i uvedu nas u neko srećnije vreme i bolji svet. Apelujem na sve da tako shvate film i naše poruke.'"
Link to comment
  • 2 weeks later...
pitanje je dana kad ce mladjani filipovic da se nasadi na semafor ispred savezne skupcine samo da bi izreklamirao neki svoj buljsaki uradak
ti nista nisi razumeo iz saopstenja, jel da?odgledo veceras. film je, sa svim svojim manama, obavezna lektira.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...