Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Sisanje i satiranje....Skinning je dranje a ne sisanje.Vec vidim film koji ce se braniti "realizmom" a samo ce uciniti cuda za promociju novog talasa nacizma medju retardiranom omladinom. Kao jebene "rane" samo sa nacistima. Ne bih da sudim unapred ali plasim se da ce ovo biti: mladi, razocarani, sistem vrednosti... Eh, svako je nacista kad je mlad...

Edited by Mp40
Link to comment
drugi najgore odglumljeni film u nasoj historiji
Očekuješ ovo pitanje, pa hajde da ga postavim. Koji je najgori?BTW, reklamiraš film sa tim najgori. Oko tog najgoreg po kategorijama je najžešća konkurencija u srpskom filmu. Srpski Oskar je Malina i to nije samo zbog toga što se maline mnogo uzgajaju u Srbiji...
Link to comment

po meni srpski film, prva polovina. cak je i zika neprijatan za gledati.e jebiga, ako ga neko pogleda zbog tog sto sam rekao da je najgori, sta da mu radim, nek ne trazi od mene satipo zivota nazad.samo sam nazalost imao prilike da vidim lep deo materijala, i prenosim utisak.

Link to comment
Vec vidim film koji ce se braniti "realizmom" a samo ce uciniti cuda za promociju novog talasa nacizma medju retardiranom omladinom. Kao jebene "rane" samo sa nacistima. Ne bih da sudim unapred ali plasim se da ce ovo biti: mladi, razocarani, sistem vrednosti... Eh, svako je nacista kad je mlad...
O, da. Pričao sam sa dvojicom nacija i oni jedva čekaju da počne prikazivanje. ''Brate, kako može Jevrej (Ejdus) da glumi glavnog nacistu?!'' i tako neke gluposti. Nadaju se da će omladina preći na njihovu stranu, pošto će film biti golo govno.
Link to comment
Zasto pricas sa nacistima?
Školski drugari. :( Jbt, mozak me zaboli posle 10 min. razgovora sa njima. 1 od njih je viđeniji forumaš na rasonalisti.net i mašta o tome da, kad postane profesor istorije (to studira), zameni sliku Nikole Tesle Ljotićevom, pošto liče. ''Niko ne bi primetio, ali ja bih znao''. Bolestan mozak.
Link to comment

Ste bre vi normalni, Bjela snima u delovima, plus serija od deset epizoda. A ima da bude i nas kandidat za Oskara, MMNj.

popboks Vesti | 13:25 | 19.09.2010. Uskoro premijera prvog dela MontevideaZavršeno je snimanje prvog dela filma Montevideo, Bog te video Dragana Bjelogrlića i biće premijerno prikazan ove jeseni, najavila je producentska kuća Intermedia Network.Uz prvi deo filma, završeno je i deset epizoda TV serije.„Nastavak snimanja prvo će se odvijati na brodu koji je specijalno izgrađen za potrebe snimanja. Na njemu će se snimati scene uzbudljivog dvonedeljnog putovanja reprezentacije Jugoslavije do Montevidea na prvo Svetsko prvenstvo u fudbalu, davne 1930. godine", navodi su u saopštenju te producentske kuće.Flm Montevideo, Bog te video govori o prvom Svetskom prvenstvu u fudbalu u kojem je, 1930. godine, učestvovala fudbalska reprezentacija Jugoslavije.”Serija ima nekoliko paralelnih tokova i priča priču i o tim momcima, fudbalerima i njihovim sudbinama; priču o sazrevanju, o starom Beogradu, o ljubavima i strastima. A film će se bazirati prevashodno na priči o ljubavi i iskušenju. Biće to jedna, mada ne volim da svrstavam u žanrove, romantična i bajkovita priča zasnovana na istinitom događaju”, najavio je ranije Bjelogrlić u intervjuu za Blic.Scenario za film su napisali Srđan Dragojević i Ranko Božić, po motivima istoimene knjige novinara Vladimira Stankovića.U ulogama reprezentativaca našli su se Miloš Biković, Petar Strugar, Viktor Savić, Andrija Kuzmanović, Ivan Zekić, Aleksandar Radojičić, Nenad Heraković, Uroš Jovčić, Rade Ćosić, Milan Nikitović, Bojan Krivokapić, Aleksandar Filimonović, a u filmu igraju i Vojin Ćetković, Nikola Đuričko, Nebojša Ilić, Mima Karadžić, Branislav Brstina, Srđan Todorović, Slobodan Ninković, Sergej Trifunović, Anita Mančić, Branka Pujić i drugi.
Link to comment
Bjela je tu naravno. Ekipa radi, sam puca!
zivis u devedesetima sludze. domaci kandidat ce biti ili djavolja varos ili besa. sve drugo je iznenadjenje. naravno ko god da ode nema ni promil sansi. ovde je u pitanju otimacina za novac koji ministarstvo straha u kulturi dodeljuje nasem kandidatu za promociju. to je neka svotica od 30tak hiljada ojra. taman da se pokrpe dugovanja i slicno. inace pravi skandal ovde je to sto se tilva ros ni ne pominje kao potencijalni kandidat iako je u pitanju mozda i najbolji debitantski film u nasoj skorijoj istoriji.takodjer sramota kako nikome ne nedostajem. a indy cim nestane svi suze ronite. mene niko ne voli :(
Link to comment
zivis u devedesetima sludze. domaci kandidat ce biti ili djavolja varos ili besa. sve drugo je iznenadjenje. naravno ko god da ode nema ni promil sansi. ovde je u pitanju otimacina za novac koji ministarstvo straha u kulturi dodeljuje nasem kandidatu za promociju. to je neka svotica od 30tak hiljada ojra. taman da se pokrpe dugovanja i slicno. inace pravi skandal ovde je to sto se tilva ros ni ne pominje kao potencijalni kandidat iako je u pitanju mozda i najbolji debitantski film u nasoj skorijoj istoriji.takodjer sramota kako nikome ne nedostajem. a indy cim nestane svi suze ronite. mene niko ne voli :(
Paskaljoni Jr. ili Karantino? Hmm, mozda si i u pravu. Gde je tu Laza Ristovski? Pretpostavljam kod Paskaljonea, a gde je Laza tu je i Oskar, tako da... Evo meni nedostajes. :) Pa sve strepim da pogledam Avatar, sta ako mi se ne svidi, sta ce mi Kim reci? :ph34r: :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...