Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Isti tandem je ako se ne varam kreirao i seriju Crna Svadba. Film je trebalo da se pojavi pre serije, ali je snimanje propalo zbog para. Nisam ni znao da su uspeli nekako da ga zavrse. A izgleda dobro, dobar post apokalitpicni vajb..

  • +1 2
Link to comment
On 12. 9. 2024. at 17:27, bestia said:

 

Jel se pojavio najzad? :ziga:

 

Znam kada je u Boru sniman ovaj film, i nikako da dočekam da ga završe i prikažu.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Isti tandem je ako se ne varam kreirao i seriju Crna Svadba. Film je trebalo da se pojavi pre serije, ali je snimanje propalo zbog para. Nisam ni znao da su uspeli nekako da ga zavrse. A izgleda dobro, dobar post apokalitpicni vajb..

Znaš li šta je sa nastavkom serije?

 

Najavljivao se.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Znaš li šta je sa nastavkom serije?

 

Najavljivao se.

 

Trebalo bi ove jeseni da se emituje. Umesto Strahinje Madzarevica scenario potpisuje Sasa Radivojevic.

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel se pojavio najzad? :ziga:

 

Znam kada je u Boru sniman ovaj film, i nikako da dočeka da ga završe i prikažu.

 

Eto benefita od unistavanja prirode u Boru i okolini - gratis horor set..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Trebalo bi ove jeseni da se emituje. Umesto Strahinje Madzarevica scenario potpisuje Sasa Radivojevic.

Znači možemo očekivati nešto još luđe :D

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Eto benefita od unistavanja prirode u Boru i okolini - gratis horor set..

Ja to govorim već decenijama, ex RTB kompleks i okolina rudnika sa jalovištem su savršena scenografija za postapokaliptičnu distopiju. 

Još kad zimi padne magla i dim...brrrrr

Još kao klinac sam maštao da se u staroj  borskoj topionici snimi ekranizacija Morbus Gravis, ali me Leža ismejao :sad:

 

Mislim da je ovo prvi srpski i jugoslovenski film u ovom žanru. Gledaće se :thumbsup:

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Jos jednom pogledah ovaj trejler za "Volju Sinovljevu"i ono zasto mi se danas gadi sprska kinematografija jer je puna plagijatizma.Samo u ovom trejleru vidim identicne scene iz drugih filmova,pod identicno..,mislim kadriranje,kretanje kamera...muzika.Od pobesnolog maksa,do blejd runera.Ok nesto i treba da bude uzor...ali je tako jadno da potpuno iskopiras neesto tudje.Pustite fjuri road trejler i obratite paznju koliko je pokradeno,

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...