Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

On 30. 8. 2024. at 23:21, FPLS said:

Super je 78 dana, nije slucajno pokupio nagrade na Palicu. Coming-of-age tri sestre tokom bombardovanja, vrlo zivotno, iskreno, nepretenciozno. Mislio sam da ce mi smetati found footage stil, ali samo je doprineo autenticnosti. Devojcice su fenomenalne. Preporuka da se trkne do bioskopa dok ga jos ima :)

 

Odlične klinke, a i onaj klinac je ok. Postupak...razumem, ali naginjem ka mišljenju garcie o previše trešenja, radije bih da slušam žalbe nekih cepidlaka kako 99e nije bilo stabilizacije/klinke snimaju kao profesionalci.

 

Ono na kraju mi je bilo previše. Da ne spojlujem i ponavljam raspravu sa drugog topika o bombardovanju, mislim da bi funkcionisao dobro film i bez toga.

 

Bilo svega par ljudi na projekciji, iznenadilo bi me da opstane još jednu nedelju u Cineplexu. 

  • +1 2
Link to comment

ovo je dosta sramotno, skoro na nivou prošle godine

 

šalješ film koji bukvalno nikoga ne zanima i u kome nema ničeg interesantnog za bilo koga osim za jedan deo srpske publike

 

kada smo poslednji put poslali neki pristojan film?

 

 

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam Konzula na festu, uspeli su Laus i Dugalic to da izdignu na nivo neke elementarne gledljivosti. Sama cinjenica da sam odgledao film do kraja debelo je prevazisla moja ocekivanja od Lekiceve ekranizacije 1 Vuka Draskovica.

 

Naravno, nepotreban film i ubedljivo najgori medju kandidatima, ali makar nije grozota u rangu Sto se bore misli moje.

 

Ako se ne varam, od Undergrounda pa naovamo, jedino je Klopka uspela da dobaci do shortliste.

Link to comment
4 hours ago, Stela said:

https://www.danas.rs/kultura/ruski-konzul-srpski-kandidat-za-oskara/

 

Gledala sam od nabrojanih samo Za danas toliko i divan je film.

Steta da njega ne posaljemo.

 

 

Jebote koliki smo mi debili pa to je strašno - opet šaljemo govno od filma :isuse:

Za danas toliko je xy puta bolji film

 

In other njuz - Viktor kao Roki a Vojin kao Miki - vat ken posibli go rong :unsure:

 

 

A što niko ne prijavljuje (neautorizovan) biografski film o Aci Lukasu?? :mad:

 

 

Edited by steins
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...