Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Filozof je to prvi put gledao pre dve godine.

Eskapizam u innfantilnu regresiju

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Eskapizam u innfantilnu regresiju

Šok koridor

Link to comment

Jel neko u detinjstvu primetio da je jedan vampir iz Bala vampira gej? U detinjstvu mi to prošlo ispod radara. 

Link to comment

Ih, otkad je Lanča to skontao :covid19:

 

(sin glavnog vampira, onaj plavušan beše...)

Link to comment
8 hours ago, ragasto said:

A jedini put kada sam kao klinac ugasio tv odstraha je bio kada sam sa (valjda) 12-13 godina gledao Petrijin venac. Mira Karanović nešto priča sa P. Vujisićem koji drži kofer...to mi je mirisalo na duha al kao ajde, i kasnije sahranjuju Misu i ovaj opušteno tako mrtav posle dolazi u odelu, uredno očešljan, i pita je zašto ga nije sahranila sa violinom:shock3:


Dragan Maksimović, umro nakon što je ostao invalid u rudarskoj nesrećei. Priviđa se Petriji.


Horor scena mi je i kad sahranjuju živu kokoš zajedno sa umrlom Petrijinom kćerkom.

  • +1 1
Link to comment

Ma prividja joj se i Pavle..valjda film implicira da je i on umro..Ljubisa, najbolja osoba u njenom mucenickom zivotu verovatno, najbolji muskarac, i najbolji prijatelj..

Link to comment

A1 Kinoteka za leto najavila sledece, nesto je zvanicno, nesto ne: Sabirni centar sredinom juna, koji se najavljuje jos od novembra, nezvanicno ce biti i Virdzina, i psoebna poslastica:D

Spoiler

Sest dana juna..ovo je zbog Krleta iskljucivo:fpalm: 1/1

 

Link to comment

Sad ću ponovo da pogledam Petrijin venac,očigledno da sam nešto propustio

 

Sniman je blizu mene  u mestu Senjski rudnik  ,

tamo se prala i Tanja Bosković u filmu Sablazam 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zvanična distribucija filma Dragana Bjelogrlića „Čuvari formule“ počela je u Francuskoj pre samo deset dana, a već za prvi vikend ovaj film je zabeležio izuzetnu gledanost kako u najvećim bioskopima u Parizu, tako i u ostalim francuskim gradovima, navodi se u saopštenju.

 

Publika u Francuskoj potpuno je fascinirana filmskom pričom koja prikazuje istiniti događaj i herojstvo tamošnjih građana, ali i bliskost dva naroda u vrlo kompleksnom istorijskom trenutku, dodaje se. Sve to doprinelo je i velikoj medijskoj pažnji najvećih francuskih medija, koji u poslednjih nekoliko dana neprestano pišu o filmu „Čuvari formule“.

 

Dodatno, u najpoznatijoj radijskoj emisiji, koja se bavi ocenom filmova koji su trenutno dostupni u bioskopima, „Čuvari formule“ su proglašeni za „miljenike gledalaca“, odnosno film koji je među publikom najpozitivnije ocenjen. Zbog velikog interesovanja publike, distribucija filma će biti produžena tokom celog leta i jeseni, a prema sadašnjem planu, film Dragana Bjelogrlića će biti u redovnoj filmskoj distribuciji u više od 80 bioskopa širom Francuske.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...