Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Naravno, najava... Pa, novi srpski filmovi mahom žive samo kroz najavu... Jedino je bitno da se natuca našto ljudi da ih pogleda, ostalo nadilazi njihove mogućnosti...

Link to comment
Pa, novi srpski filmovi mahom žive samo kroz najavu... Jedino je bitno da se natuca našto ljudi da ih pogleda, ostalo nadilazi njihove mogućnosti...
otprilike tako. i ovih dana smo dobili novog šampiona.
Link to comment

Upravo na Koshavi ide neki stari film sa Oliverom Katarinom i Nedom Spasojevic :) Jebote sad je scena gde se Olivera svlaci :naughty::ziga: :ziga: :ziga: Neverovatno. Nista silikoni, nista botox, belo meso, krilca , ne mogu oci odvojiti evilsmile.gif Ima i neki muskarci ne znam koji su, malo rutavi - ali covece...Pazi, Bata Stojkovic u mladim danima vodi ribu u grmlje( Evu Ras ) :isuse: Koji je bre ovo film ? Bunjuelovski

Link to comment
Upravo na Koshavi ide neki stari film sa Oliverom Katarinom i Nedom Spasojevic :) Jebote sad je scena gde se Olivera svlaci :naughty::ziga: :ziga: :ziga: Neverovatno. Nista silikoni, nista botox, belo meso, krilca , ne mogu oci odvojiti evilsmile.gif Ima i neki muskarci ne znam koji su, malo rutavi - ali covece...Pazi, Bata Stojkovic u mladim danima vodi ribu u grmlje( Evu Ras ) :isuse: Koji je bre ovo film ? Bunjuelovski
ima ljubavi, nema ljubavi mislim naziv filma
Link to comment

Rekoh bunjuelovski jer me seti na Taj mračni predmet želja. Svako dođe gotovo da ga turi, kad ono neko iznenađenje. I meni bilo teško da gledam.Sve naše vedete, osim nabrojanih, Bata Životinja i to riđokos , Burduš, Ružica Sokić, svi živi i mladi.Ali, da podvučem i naglasim - Olivera... :Hail:

Link to comment
Rekoh bunjuelovski jer me seti na Taj mračni predmet želja. Svako dođe gotovo da ga turi, kad ono neko iznenađenje. I meni bilo teško da gledam.Sve naše vedete, osim nabrojanih, Bata Životinja i to riđokos , Burduš, Ružica Sokić, svi živi i mladi.Ali, da podvučem i naglasim - Olivera... :Hail:
:D
Link to comment
Rekoh bunjuelovski jer me seti na Taj mračni predmet želja. Svako dođe gotovo da ga turi, kad ono neko iznenađenje. I meni bilo teško da gledam.Sve naše vedete, osim nabrojanih, Bata Životinja i to riđokos , Burduš, Ružica Sokić, svi živi i mladi.Ali, da podvučem i naglasim - Olivera... :Hail:
Plus Žika Todorović kao trogodišnji dječačić!
Link to comment

ma neee...Iako je film iz varljive 68-me, nema veze sa acrnim taasom.Ali mora se priznati da je Žika prošao živopisan razvojni put između ova dva filma.

Link to comment
Rekoh bunjuelovski jer me seti na Taj mračni predmet želja. Svako dođe gotovo da ga turi, kad ono neko iznenađenje. I meni bilo teško da gledam.Sve naše vedete, osim nabrojanih, Bata Životinja i to riđokos , Burduš, Ružica Sokić, svi živi i mladi.Ali, da podvučem i naglasim - Olivera... :Hail:
ma neee...Iako je film iz varljive 68-me, nema veze sa acrnim taasom.Ali mora se priznati da je Žika prošao živopisan razvojni put između ova dva filma.
znam ali nisam mogao odoleti nakon kapetanovog komentara.doduse nema veze sa crnim talasom ni srpski film tako da je neka linija kontinuiteta ipak prisutna. Edited by kim_philby
Link to comment
Uh, odgledah skoro Sejtanovog ratnika i neocekivano se razocarah.
zasto?mislim, zasto neocekivano?verujte, braco, ne zelite da gledate sisanje.edit: ne hejtujem bez veze, najozbiljnije.nazalost sam imo pristupa finom delu nemontiranog materijala. Edited by ToniAdams
Link to comment
zasto?mislim, zasto neocekivano?verujte, braco, ne zelite da gledate sisanje.edit: ne hejtujem bez veze, najozbiljnije.nazalost sam imo pristupa delu nemontiranog materijala.
pa dobro. nije bas kao da je sejtanov ratnik bio dobar pa cemo da se razocaramo. vise kao joss whedon na los dan.
Link to comment
joooooj...bolje da cutim.sejtan je jeza.ovaj je mnogo gori.u sto evra da ces se iznenaditi!aj, evo ruke!
nisam sklon opkladama ali eto spreman sam da platim pivo. nego, da li nesto znas kada ce to u bioskope?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...