Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Ima sad i Raše svugde...
Trag divljači, ima ga u nekom sitkomu...
Ali mislio sam i na ostale



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treci krug restauracije se zatvara sa, pa obskurnijim naslovom i od Belog Odela- Pusti snovi..za film sam cuo jednom, nikad gledao, rezirala ga je Soja Jovanovic, ni to nisam znao do skora..ovaj izbor tek ne razumem..Soja Jovanovic, samo na nu da se fokusiramo, ima barem 3 naslova koje bi trebalo restaurirati pre(DR, Put oko sveta, Orlovi rano lete, pop Cira i Pop SPira su vec sredil)..je li ovo zasluga Pantelica, koji je vazda vazio za nekog fetisistu na nepoznate filmove, ali bas nepoznate, koje niko ziv nije gledao, ni najokoreliji bafovi? ne bih nista protiv imao da smo barem do magicne brojke od 100 najvaznijih filmova, neke moje zamsiljene liste dogurali, ali, kada smo tek do 30 stigli, i od tih 30, barem 5 naslova je diskutabilno kao top priroiteti, onda stvarno..

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Te 2000-te su izrodile mnoge filmske zločine, meni najgori je onaj Skoro sasvim obična priča, bukvalno ništa u tom filmu ne šljaka, čak je i izbor muzike nepodnošljivo pretenciozan. 

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Te 2000-te su izrodile mnoge filmske zločine, meni najgori je onaj Skoro sasvim obična priča, bukvalno ništa u tom filmu ne šljaka, čak je i izbor muzike nepodnošljivo pretenciozan. 

Normalni ljudi , ja taj najvise mrzim, bljuc na to govno..SSOB, to nisam ni gledao..ali, cuo sam da je tresina teska..e sad, neki kazu da je toliko los da je urnebesan..i za onaj sa Kalinicem, bratom Joksimovicem i Draganom Nikolicem, Zvezde ljubavi..

Link to comment

Znam za taj film od kada je sniman jos, citao sma clanak izvestaja sa snimanja cak, to pamtim, medjutim, nikada nisam gledao.kada smo vec kod treseva, ko voli lose dobre filmove, tipa The Room, ima jedna balkanska poslastica, komsije Hrvati, ne mi:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...