Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

29 minutes ago, ronin said:

Jebiga Gorčin je tip koji je uradio najgoru seriju ikada u povijesti BHS jezika...Legendarno đubre 'Lisice'...Točka.

Dve, radio je i Ono kao ljubav:D..zato i pitam, posto je em snimio mahom djubrad, em se petlja u sve tematike, pa to tek ipsadne krindz(i fudbal, i rokenrol, i Evrivzija, jednom je i Slagalicu stigao da  komentarijse),a vazi za nekog znamenitog rezisera, kida li u pozoristu barem?

Link to comment
8 hours ago, Misko said:

Dve, radio je i Ono kao ljubav:D..zato i pitam, posto je em snimio mahom djubrad, em se petlja u sve tematike, pa to tek ipsadne krindz(i fudbal, i rokenrol, i Evrivzija, jednom je i Slagalicu stigao da  komentarijse),a vazi za nekog znamenitog rezisera, kida li u pozoristu barem?

ma jok, daleko od kidanja... čak mislim da nije mnogo ni režirao. pretenciozan kao u svemu, samo što je imao top uslove da radi, kintu, produkciju, najbolje glumce... valjda mu je tata kupio. tako da imamo da mu zahvalimo što smo videli postavke nekih avangardnih dramskih dela, sa odličnim glumcima, ali tanko.

  • +1 1
Link to comment

Lorencačo mi je bila dobra predstava, ali vidim da sam zapravo jako malo gledala od njega (ako je ono na Vikipediji potpun spisak)

Link to comment

Gledao sam Sveto Mesto, HD verziju..nije bas najidealnije digitalizovan, ima onog filmskog snega,a i minimalnih seckanja sa strane, ali je, naravno, milion puta bolje od onih starih snimaka..nisam  bas nacisto je li ovo TV film, ili bioskopski, mada, izasao je u vreme kada su ljudi imali daleko preca posla od bioskopa, a i horor kod ns nikada nije bio komercijalan zanr, a i kadijevic je svoje TV filmove uvek gledao da odradi bez kompromisa(vise se trudi nego npr.Sotra oko svojih bioskopskih)..film nekkao, cak i u toj domacoj horor zajednici, osta u senci leptirice, steta, jer mislim da je i bolji od Letirice(a volim Leptiricu, da se razumemo)..mislim da sam davno na yt komentaru video, da Dragan Jovanovic i ne pmati film, osim da je snimao neko zlo:D...eventualno mozda pamti da je nasao zivotnu saputnicu upravo na tom  snimanju..

  • +1 1
Link to comment

serija ono kao ljubav (ili sto kaze neki clanak, mislim u vremenu, 'ono kao sitkom') je unistena rts-ovim zahtjevom da epizoda traje 40 umjesto 25 minuta standardnih za format i pod teretom tog dodatbog vremena uopste ne stizem da razmisljam o gorcinovoj krivici

 

lisice su grozne, kao i sam gorcin, umisljeni barbarogenij iz bolje kuce

  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Misko said:

mislim da sam davno na yt komentaru video, da Dragan Jovanovic i ne pmati film, osim da je snimao neko zlo:D...eventualno mozda pamti da je nasao zivotnu saputnicu upravo na tom  snimanju..

 

Eh, nije, to je moglo da se desi ovde, na Vojnoj Akademiji pre Vojne Akademije

 

https://www.imdb.com/title/tt0181712/?ref_=nm_flmg_t_68_act

 

Film najcuveniji po tome sto Vicko Ruic (coveg koga inace ne vuce lift jer nije dovoljno tezak, i u filmu izgleda kao Vucic 93-e), pobaca 3-4 krsna momka u tuci, na kraju razbije fizicki i psihicki Dragana Jovanovica, i osvoji mu buducu zenu (a u filmu sestru).

Link to comment
17 hours ago, Misko said:

Pa to je taj period, godina za godinom..jeste Branka bila lepa, jedanput:wub:

Sto samo jedanput - žena je lepa.

Link to comment
20 hours ago, pantelia said:

 

Eh, nije, to je moglo da se desi ovde, na Vojnoj Akademiji pre Vojne Akademije

 

https://www.imdb.com/title/tt0181712/?ref_=nm_flmg_t_68_act

 

Film najcuveniji po tome sto Vicko Ruic (coveg koga inace ne vuce lift jer nije dovoljno tezak, i u filmu izgleda kao Vucic 93-e), pobaca 3-4 krsna momka u tuci, na kraju razbije fizicki i psihicki Dragana Jovanovica, i osvoji mu buducu zenu (a u filmu sestru).

mislim da u tom filmu zna karaté :fantom:

Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

Sto samo jedanput - žena je lepa.

Ma, jeste, naravno, ali u tom filmu, onako, posebno lepa..

Link to comment

Tačno će da nas smore sa istim glumcima svugde, gde se serije/filmovi ređaju velikom brzinom, i ne znamo da li gledamo jednu ili drugu seriju/film...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Tačno će da nas smore sa istim glumcima svugde, gde se serije/filmovi ređaju velikom brzinom, i ne znamo da li gledamo jednu ili drugu seriju/film...



....shiit has hit the fan.

glumacke zvezde su i tako globalno passe, e sad, mi nemamo Marvel, cgi i ostala cuda, a generacije glumaca su nam sve losije, i sve sama necija deca, tako da..i zato moramo da recikliramo Mikija Manojlovica svud redom, izmedju ostalog

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...