Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Just now, ragasto said:

Meni nije glupav...Bornov identitet u našem izvođenju. Ili XIII, ko više voli stripove.

Malo Born, malo Memento, malo Sigal:D

  • +1 1
Link to comment
Da, može se reći da je Neprijatelj u mnogim delovima šablonski i to mi se i sviÄ'a. Stranci ako gledaju sa titlovima mogu da razumeju film bez problema, radnja može da se dogaÄ'a i u Bosni i u Vijetnamu. Jedan od dobrih primera kako nepretencioznost može da bude jako dobra stvar. Napravi čist žanrovski film, nemoj ubacivati suviÅ¡ne delove tamo gde im nije mesto samo da bi zadovoljio...smisao za humor sa FDUa ili tako neki glupi kriterijum.  

To je generalno ono čemu Zečević teži kroz celu karijeru "što čistji žanrovski film".
E sad kakvi su rezultati...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

Došao sam do zaključka da je šteta što Ljubomir Bandović nije rođen ranije i glumio u LSLG

Srpski Gandolfini

 

Mislim da je ovo rekao i Sergej Trifunović.

Link to comment

Ako neko ima tog Neprijatelja u lepoj rezoluciji i voljan je da ga posalje - > PP

Na YT je bas ocajan snimak.

 

U cemu je fora inace da producentska kuca stavi tako novi film na YT? Mislim na Usekovanje? Cini mi se da je bas rano, tek je igrao u Srbiji u bioskopima?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
37 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ako neko ima tog Neprijatelja u lepoj rezoluciji i voljan je da ga posalje - > PP

Na YT je bas ocajan snimak.

 

U cemu je fora inace da producentska kuca stavi tako novi film na YT? Mislim na Usekovanje? Cini mi se da je bas rano, tek je igrao u Srbiji u bioskopima?

Ovde ta borba sa vetrenjacama za autorska prava nema vise smisla..digli ruke..

Link to comment

Sutra u Ravnom Selu, Mirović otvara filmski festival.

Rodno mesto Laze Ristovskog, verovatno je lepo izvukao kintu iz budžeta...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
On 20. 6. 2023. at 12:06, I*m with the pilots said:

Ako neko ima tog Neprijatelja u lepoj rezoluciji i voljan je da ga posalje - > PP

Na YT je bas ocajan snimak.

 

U cemu je fora inace da producentska kuca stavi tako novi film na YT? Mislim na Usekovanje? Cini mi se da je bas rano, tek je igrao u Srbiji u bioskopima?

ima ovde malo bolja kopija, ja sam ga izgleda obrisao, a imao sam ga, no sad ne mogu da ga nadjem

 

 

  • +1 1
Link to comment

Kod Kelta mi je neuvjerljiv momenat da su više od polovine odraslih na proslavi otvoreni i deklarisani pripadnici LGBT populacije. 
I to još 1993. godine...

A kad smo kod Neprijatelja, tek nedavno sam odgledao ovo:
 

 

Link to comment

Bio Gorcin kod Ivanovica, malo i gledao, koliko sam mogao, jbi ga, meni je taj covek prenaporan..ono sto bih pitao, posto nisam neki buff za pozoriste, niti imam bas mnogo prilika da i gledam predstave, nazalost, sem na ovim sada snimcima, je li Stojanovic dobro rezira predstave, jesu li mu makar one dobre, posto, sem Ubistva s predumisljajem, a milsim d aga je i tu vise usralo,ja stvarno ne vidim da je ista iole vredno paznje ostavio iza sebe,i jos jejedan od onih "eksperata za sve i na sve teme", na tu sortu sam alergican..

Link to comment

Jebiga Gorčin je tip koji je uradio najgoru seriju ikada u povijesti BHS jezika...Legendarno đubre 'Lisice'...Točka.

Edited by ronin
  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, ronin said:

Jebiga Gorčin je tip koji je uradio najgoro seriju ikada u povijesti BHS jezika...Legendarno đubre 'Lisice'...Točka.

Lisice su super, to treba svakodnevno da ide u nekom bleja terminu na nekom tv programu 😂

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...