Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Rekla bih da nasi to bas poceli da snimaju neke krimice, trilere, ozbiljno dosta ili u me utisak vara?

Moram da priznam da sam se malo udaljila od nase kinemarografije, da planiram da pogledam neke te poslednje serije, a deluje zanimljivo trlejer filma, kako je najavljen kao psiholoski triler Jedini izlaz.
Kazu uskoro u bioskopima.

Link to comment

Setih se danas filma O pokojniku sve najlepse, bio na RTS povodom Arsiceve smrti..nije to los film, podseca na Sijanove, mislim da  ko god voli SIjanove, treba da gleda i taj..omiljena uloga pokojnog Lepetica, odlican Bora Todorovic u ulozi popa, odlicna muzicka tema Vokija Kostica, Arsic i Sanja Vejnovic, mladi i prelepi..

  • +1 2
Link to comment

Upravo gledam film Otac 2020,ovo je realna slika Srbija.Tuga i sramota jedne nacije.Goran Bogdan glumi za 10+ Nije ni cudo sto je berlinska publika bila odusevljena,a film nagradjen.Preporuka da se pogleda ko nije.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

 

Зна ли неко из ког филма је мелодија која почиње на 1:00 ? Јако ми је позната али не могу да повежем.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hvala obojici.

Sinoć odlgedali Realna priča, meni je Kičić car (vazda bio), al zato mi komšinica Nina baš žalosna (vazda).

Hanuma umalo da se propisno isplače...

 

Večeras ćemo Ajvar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...