Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Zna li neko gde na netu može da se nađe kultni film "Višnja na Tašmajdanu"?

Po svemu sudeci jako tesko. Dailymotion obrisao,  neki streaming sajt kao ima al se ne ucitava. Nasao sam neke linkove na fastserbia al su rahmetli.

Edited by katamaran
Link to comment

posto sam kolekcionar, imam jako puno domacih filmova i serija, pokusacu ja da ti pronadjem Visnju

nikad nisam voleo taj film ali onaj deo sa Slavkom Simicem u skoli je nenadjebiv

Link to comment

Sinoc natrcao na klip kad se upoznaju na plazi. Savski kej kod Starog sajmista.

 

edit: ovde negde al blize Branku

brankov-most-nekada.jpg

 

pesak  :cry:

 

Bas bi mogli da ga dovuku na Adu umesto sljunka sad kad smo sa arapima na prst u dupe  :fantom:

Edited by katamaran
Link to comment

Kusta zajebo Injaritua

 

https://www.theguardian.com/film/2016/oct/14/on-the-milky-road-review-emir-kusturica-monica-bellucci?utm_term=Autofeed&CMP=twt_a-film_b-gdnfilm#link_time=1476444418

 

Bellucci is rather stately in the role and Kusturica is a little self-conscious, but he has great screen presence. The apparently non-CGI scene where he feeds wedges of orange to a bear from his mouth is amazing in its way – a real alpha-male kiss. 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Uhvatio noćas Ovo malo duše...potpuno mi je jasno da takav film u zla vremena novih producenata više ne može da se snimi.

 

Ovo malo duše me užasno asocira na Kroz maslinjake, samo što ga je Kiarostami snimio 8 godina kasnije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

gledao stado večeras, debi nikole koje kao reditelja. šta ga znam, ima neku priču, ali više deluje kao lepljen vic, na vic, na vic...

fine minijature u slikanju današnje srbije, naravno uz masu klišea. najbolja reakcija publike ne bila na scene sns-a i vučića, par puta se nasmejao, par puta izmamio blagi kez, par puta tja™

trivalićka standardno dobra, cvijanović izašao iz mileta protiv tranzicije napokon, od ninkovićke nisam očekivao mnogo a dobio više. kojo bolje da nastavi sa glumom i da zabatali režiju još neko vreme deluje da je sve izgurano na inerciju i kakvo takvo iskustvo glumaca. sačekati ga na tv-u i biće ok zabava za to veče, naročito onima koji su na bilo koji način zakačili filmadžijku branšu™. za ostale ne garantujem

Link to comment

video sam te. dobio i ja dve karte kao član ekipe pa otišao da vidim na šta liči. bolje je nego što sam očekivao, ali se vidi da je nedovršeno. prvo je bio pilot za seriju, pa film, pa serija.... ima dosta nedovršenih situacija, bez oduška što se kaže, to će valjda da se razreši u seriji ako je bude, a planirano je 4 x 12 eps. šta znam, dule je ovde uradio veliki deo posla, i timarov ima zapaženu epizodu. bilo mnogo zabavnije na setu.

 

posle bila žuraja na 25. spratu CK.

Link to comment

video sam te. dobio i ja dve karte kao član ekipe pa otišao da vidim na šta liči. bolje je nego što sam očekivao, ali se vidi da je nedovršeno. prvo je bio pilot za seriju, pa film, pa serija.... ima dosta nedovršenih situacija, bez oduška što se kaže, to će valjda da se razreši u seriji ako je bude, a planirano je 4 x 12 eps. šta znam, dule je ovde uradio veliki deo posla, i timarov ima zapaženu epizodu. bilo mnogo zabavnije na setu.

 

posle bila žuraja na 25. spratu CK.

A si bio na setu u Grockoj, na onom vidikovcu? a kazi, do jaja a, odatle je i Tito gled'o u daljinu...

Link to comment

Znači realno nije da se plati karta?

Jbga meni ti filmovi sa nizom anegdota , naaako...

Ajd videćemo...

Ako nijedna životinja nije stradala tokom snimanja, onda ok

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

nisam neki naročiti optimista po pitanju ideje da se snima nešto, a posle će da se izmontira film, pa posle od restlova i serija. to je u startu osuđeno na nešto nedobro. ili se snima film ili serija. različita je dramaturgija, likovi se drugačije grade...

tu mi je tipičan primer parada koju sam prvo gledao kao seriju. apsolutno je bilo nejasno o čemu se tu radi. ni glave ni repa.

 

ostaje da se nadam(o) da će ovo biti nolje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...