Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Socijalista Velimir - Bata Živojinović za Alo!Živ je Sloba, umro nije!

Velimir - Bata Živojinović, proslavljeni srpski glumac i nekada poslanik Socijalističke partije Srbije, tvrdi za „Alo!“ da ne postoje dokazi da je bivši predsednik SR Jugoslavije i Srbije Slobodan Milošević mrtav!- Ne kažem ni da je živ, ali mnoge stvari su tu ostale nejasne - kaže Živojinović.Kako to mislite?- Njega niko nije video mrtvog. Jeste li vi ikada videli u novinama ili televiziji neku fotografiju mrtvog Slobodana Miloševića. Pa valjda bi se dosad negde pojavio neki snimak.Možda niko nije slikao?- Takve slike obično procure u javnost, ali ne verujem da je taj čovek umro, a da to niko nije snimio - zaključio je Bata. Najpopularniji Srbin u Kini za „Alo!“ je prokomentarisao i nedavnu posetu aktuelnog predsednika Srbije Borisa Tadića toj prijateljskoj zemlji:- To je trebalo i ranije da se dogodi, ali nikada nije kasno. To je velika i uspešna zemlja koja želi dobru budućnost Srbiji. Ja jako cenim Kineze. To je veoma srdačan narod i verujem da su ostavili jak utisak na našu delegaciju.Da li je predsednik Tadić zasenio vašu popularnost u Kini?- To je jedan sasvim drugi nivo. Ja sam bio dole, a oni su bili gore. Ali, bio sam pre jedno mesec dana na ručku sa jednom kineskom delegacijom koja je dolazila u Srbiju. Hoće da prave most i elektranu.

Link to comment
Daš krv, dobiješ pivo!Tradicionalna zabavno-turistička manifestacija „Dani piva“ ove godine održaće se po 24. put u Zrenjaninu, od 26. do 30. avgusta, u organizaciji Grada Zrenjanina i Turističkog centra grada Zrenjanina, uz podršku Izvršnog veća Autonomne pokrajine Vojvodine. Program festivala će se realizovati na Žitnom trgu, Trgu Republike, u Gradskoj bašti i u Ulici Kraja Aleksandra I Karađorđevića. Festival koji je odavno probio sve okvire lokalnog i ove godine nudi bogatu muzičku i kulturno-umetničku ponudu.U ponedeljak, 24. avgusta od 8.00 do 12 časova, kreatori banatskog festivala piva, organizuju odlazak u zrenjaninsku bolnicu „Đorđe Joanović“ radi dobrovoljnog davanja krvi. Svaki dobrovoljni davalac krvi, u okviru ove akcije, dobiće specijalnu „donorsku karticu“ kojom će tokom pet dana održavanja zrenjaninskih Dana piva, imati pravo na po jedno pivo svakog pivskog brenda koji bude izložen na Žitnom trgu. Organizatori pozivaju sve ljude dobre volje da svojim učešćem podrže ovu humanitarnu akciju.Detaljne informacije o svim programima 24. Dana piva u Zrenjaninu možete potražiti na veb adresi. Izvor
Link to comment
28/08/2009PITANJE ODGOVORŠta ćete uraditi s besplatnim akcijama NIS kada ih dobijete?Srđan Milivojevićposlanik DSBesplatne akcije će dobiti svi građani Srbije, a pošto sam i ja građanin ove zemlje, logično je da ću i ja dobiti akcije. Sav novac koji budem dobio na konto akcija NIS-a i koji, nažalost, neće biti veliki ustupiću jednoj osnovnoj školi u selu Dučalovići kod Čačka. Taj novac je njima potrebniji.
Link to comment

Žali bože papira...Blic ženaŠta sve treba da uradite kako biste imali više energije čak i kad ne spavate dovoljnoOslobodite se umora(jedan od saveta)

Više se zabavljajteNedostatak sna i gubitak energije osetićete i ako vam okolina ne poklanja dovoljno pažnje. Mnoge žene po čitav dan brinu o drugima i nemaju dovoljno vremena za sebe, zbog čega posatju razdražljive i umorne, objašnjava Alis Domar, direktorka Zdravstvenog centra u Bostonu, SAD.- Nađite malo vremena za sitna svakodnevna zadovoljstva – savetuje ona. – Kad se probudite, namojte odmah da skačete iz kreveta. Provedite tridesetak sekundi planirajući nešto lepo samo za sebe. Na primer, sastanak s prijateljicom koju dugo niste sreli ili gledanje filma.
:Hail: Behu jednom i slični “korisni saveti” kako da postanete kreativni (na svim poljima: pisanje, slikanje, muzika itd.) za samo nekoliko dana. :Hail: :Hail: Edited by FranziskaKafka
Link to comment
sunce ti božije.
– Tako smo posle dvomesečne istrage uhapsili muškarca koji se predstavljao kao lažni policajac. Utvrđeno je da je prevario najmanje 12 osoba – kaže sagovornik „Blica“ iz policije.
šta ima Autor: Petar veličković od školeedit: "Autor: Petar veličković " je kopi-pejst iz blica Edited by djordje geprat
Link to comment

Novosti, 25.08.2009.

Intervju sa Svetlanom Bodrunovom (28), jednom od najčitanijih ruskih pesnikinja...“NOVOSTI” ZA PRIMERSvetlana Bodrunova je i profesor međunarodnog novinarstva na Univerzitetu u Sankt Peterburgu. Kao jedan od najboljih primera savremenih štampanih medija, pored “Gardijana” i “Njujork tajmsa” Svetlana svojim studentima predstavlja i naš list.- Jako sam bila srećna kada sam na trafici u Beogradu sama kupila primerak “Večernjih novosti”, koje često na vežbama sa studentima koristim kao primer za aktuelne, savremene i dinamične dnevne novine. One su studentima bliske i zbog toga što su na ćirilici - uz osmeh će mlada književnica.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Videh da Đilas kritikuje nešto Politiku, pa reko da vidim o čemu se radi. A tamo Đorđije Govno Vukadinović likuje zbog zviždanja marseljezi!A tu je i svima nam poznata podrška:

миле ћурчић , 14/09/2009, 22:26Не само да је телевизија чудо него је и демократија, оно што либерални запад назива демократијом, чудо над чудима. Њима скоро увек успе да њихови противници на крају сами себе понизе, и казне. Дакле, потпуно демократски. Ово што видимо у Србијици последњих година није ништа друго доли имплементација тог чуда над чудима. Немојте се ништа чудити, можда сад не одговара истина да је само једна хиљада, или 2% присутних, звиждало, али ће ускоро заиста тако бити. У скорој будућности звиждаће заиста само мањина док ће већина аплаудирати, не Марсељези, него праведној француској политици према Србији, укључујући и праведне бомбе по главама становника Србије као и праведно признавање отимање дела српског територија и геноцид над Србима који је праведно тамо спроведен.
Link to comment
Videh da Đilas kritikuje nešto Politiku, pa reko da vidim o čemu se radi. A tamo Đorđije Govno Vukadinović likuje zbog zviždanja marseljezi!
Osnivac 'Nove srpske politicke misli'?¿ Pohvalno.Kada je kolumnisti Politike dozvoljeno objavljivanje ovakvih pogubnih komentara, zaista nikoga ne treba da iznenadi zvizdanje Marseljezi i ostalim neprijateljskim himnama kao i prebijanje navijaca iz drugih zemalja.
A tu je i svima nam poznata podrška:
Mile leteci Holandjanin, garant ide na odmor negde na francuskoj rivijeri. 'Srbijica' :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...