Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Jel video neko onaj oglas Stanka Subotica Caneta u svim novinama? Covek nije normalan. :lolol:

Link to comment

Ovo je sa indexa, a opet ne ispunjava uslove za sportsku šabanometriju. 1 strašno.

TAJLANDSKA policija muku muči s rješavanjem tajanstvene smrti 40-godišnjaka kojeg su pronašli jučer s kobrom u ruci i kondomom na spolovilu.40-godišnji Wiroj Banlen pronađen je pokraj ceste u selu Lamsai, u provinciji Ayutthaya. Obdukcija je pokazala da je Wiroja smrtonosna kobra ugrizla nekoliko puta u desnu nogu i stražnjicu.Zanimljivo je i to da je nekoliko ugriza ne sebi imala i sama kobra koja je bila ukliještena u šakama nesretnog muškarca te su njeni ostaci bili pronađeni između Wirojinih zubi, zbog čega policija nagađa da ju je ugrizao zbog osvete.Međutim, prava enigma je kondom koji se nalazio na penisu, a na kojem nisu pronađeni tragovi sperme. Policija pretpostavlja da ga je kobra ugrizla baš kad je skidao hlače, javlja Metro.
Link to comment

Tabloid /br. 155 od 29.maja 2008./ ?TABLOID obaveštava svoje čitaoce da je zbog poteškoća u poslovanju prinuđen da stavi na prodaju 120 ?dosijea? javnih ličnosti. Urednici, novinari, istraživači i saradnici ?Tabloida? ? lista protiv mafije, raspolažu ažuriranim ?dosijeima? 120 javnih ličnosti /političara, stranačkih funkcionera, tajkuna, direktora../. Svaki ?dosije? sadrži podatke iz ličnog i porodičnog života, sa odgovarajućom pratećom dokumantacijom, opisom finansijskog poslovanja, bankovnim računima, kockarskim dugovima, seksualnim vezama, proneverama na poslu... Za tačnost podataka odgovara redakcija. Ponude za otkup dosijea slati na adresu tabloid_dosije@yahoo.com ili zvati telefonom, radi postizanju dogovora o ceni.

Link to comment

Citao NIN juce. Uveliko se prica o povratku Seselja u Srbiju. Prepisujem najbolji deo

Uz to, povratak Vojislava Sesellja iz Haga, s obzirom na lakrdiju od sudjenja koju gledamo vec pola godine, skoro da je izvestan.....Da li bi njegov dolazak mozda vratio i neke metode delovanja iz devedesetih, po kojima pamtimo Seselja: klizanje po korama banana, polivanje vodom u parlamentu, iznosenje poslanika iz skusptinske sale. Zoran Avramovic misli da je Seselj nakupio dovoljno iskustva i da bi bilo verovatno drugacije. "Uostalom, i drugacije su okolnosti. Iako je fajter i nemilosrdan prema protivniku, treba reci i da je Seselj apsolutno privrzen parlamentarizmu, da je uvek postovao demokratksa pravila i da sigurno ne bi bio pretnja parlamentarizmu"
Ovo im je galvni clanak, osmah posle uvodnika.Od ostalog izdvajam: "Azbuka politike ili protiv azbuke ekonomije" - tekst koji zamera Dinkicu ne neinvestiranju deviznih rezervi sa osvrtom na Kinu koja je uradila bas to (sa 200 milijardi dolara, doduse) i tu je antrafile Jorgovanke Tabakovic"Ugrozena demokratija" - napad na alimpica, demokratsku stranku itede...odmah posle toga ide interviju sa Slavojem Zizekom naslova "Demokratija nije sveta krava"...Kusturica i Dule Savic daju izjave povodom Rolan GarosaClanak o tome kako je Balkan bezbedniji od zapadne EvropeDve analize interneta - jedan clanak o fejsbuku, drugi se zove 'obuci sajber fuficu' na tragu najboljih Cirjakovicevih radova gde zapazanja o internetu izgledaju kao susret neandertalca sa otvaracem za konzerveOstatak je takodje LUDLOIstina i dalje imaju prevedene feljtone iz Spiegla, Zeita, Newsweeka koje vredi procitati. Edited by Hustler
Link to comment
Prosto je fascinantno koliko naše estradne zvezde zvuče ko Boris Tadić.
- U takvim situacijama potrebno je pratiti ponašanje i raspoloženje čoveka i ponašati se u skladu s tim. Trudila bih se najpre da ga saslušam i čujem njegove argumente, a onda bih ih sve opovrgla dajući mu suprotne primere. U svakom slučaju, učinila bih sve da ne skoči.Slađa Delibašić- Pozvala bih ga da pođe sa mnom da porazgovaramo o svemu, a ako bih procenila da je bezbedno prešla bih na drugu stranu. Tada bih pokušala da mu objasnim da ništa nije vredno okončanja životaIndira Aradinović Indi
Link to comment

Ovo je van pameti. :o Za oruzani napad na policiju i ranjavanje policajca vatrenim oruzjem se u normalnim zemljama dobije izmedju 20 godina i dozivotne robije. Sta se desava sa sudstvom? Treba uraditi pravnu analizu posto izgleda da sustvo u Srbiji ne postoji:Za dva pokušaja ubistva uslovna zatvorska kaznaOkružni sud u Novom Sadu osudio je danas na dve godina zatvora uslovno Nedeljka Petkovića (43) iz Gomljenice u Republici Srpskoj zbog dva pokušaja ubistva. Kako je saopštio sud, okrivljenom je određena jedinstvena kazna zatvora koja neće biti izvršena ako on u roku od pet godina ne učini novo krivično delo. Petković je 15. februara 1995. godine u Gomjenicu, u opštini Teslić, pošto ga je policijska patrola isključila iz saobraćaja zbog pijanstva, otišao kući, uzeo ručnu bombu i pušku iz koje je pri povratku na lice mesta ispalio dva metka. "Nakon toga je trojici policajaca počeo da psuje majku i preti im da će ih pobiti, a zatim udario kundakom puške Marka B. u leđa. Kada je saobraćajna patrola počela da se udaljava, okrivljeni je ispalio još jedan metak iz puške, koji je prošao kroz haubu vozila i pogodio Gordana D. u levu karličnu kost", navedeno je u saopštenju. Sud je utvrdio i da je Petrović 2. avgusta 1994. godine u Blatnici u opštini Teslić, nakon što je utvrdio da je na njegovom vozilu prouzrokovana šteta udarom drugog vozila, pucao sa 50 metara udaljenosti u oštećenog M. S. i pogodio ga u desnu nogu.

Link to comment

Bregović pao sa višnje i povredio kičmuAutor: A.ž.A. - U.P. | 13.06.2008 - 19:54BEOGRAD - Muzičar Goran Bregović (58) povredio se danas u 13 sati kada je brao višnje i s visine od četiri metra pao s merdevina u dvorištu svoje kuće u Ulici banjičkih žrtava 6a na Senjaku.bregovic-v.jpgBregoviću je, kako saznajemo, polomljen lumbalni pršljen, a po prijemu i za vreme pregleda u Urgentnom centru, bio je svestan, pomerao je ruke i noge. Posle pregleda, zadržan je na Odeljenju hirurgije i posle današnjeg pregleda znaće se da li će popularni muzičar biti operisan. Kako ?Blic? saznaje, Bregović se popeo na merdevine da bi obrao višnju u dvorištu iza kuće. Najverovatnije je izgubio oslonac, okliznuo se o stepenik i sa četiri metra pao na leđa. Njegov prijatelj Ninoslav Ademović, koji je u to vreme bio u prednjem delu dvorišta, kaže za ?Blic? da Bregović juče pre podne ništa neuobičajeno nije radio i da je odlučio da obere višnju da voće ne bi propalo. - Začuo sam jauk. Sav usplahiren, otrčao sam u zadnji deo dvorišta i ugledao Bregu na zemlji. Nisam znao šta mu se desilo, ali mi je laknulo kada sam video da je potpuno svestan i da pomera ruke i noge.

Link to comment
Komentari radikala gasterbajterasu prejaki!
Tako covece , reci po srpski .Dosta vise ovih edrcica koji se uvlace , zna se gde i to iz licne koristi a svi se smeju Srbiji.Za zivim daleko , sto kazu stari "Bogu iza nogu " i kada mi komsije kazu "Kakav ste vi to narod , da isporucujtete one koji su branili svoj narod"Eto kako smo sada poznati po svetu , kao nelojalni u uvlakuse .A sto se Evrope tice , nikada necemo biti deo Vatikanske drzave ali , kome to reci?Svi su , gotovo svi toliko ispranog mozda i ponavljaju pesmicu DS "Idemo u Evropu , idemo u Evropu " ali to je samo cisto zamajavanje i ova kvinslisticka vlada to ZNA ali stolice , odnosno fotelje sa svojim pivilegijama su tako privlacne.Jednog dana mozda i udjemo u Evropu ali samo sa prepolovljenom Srbijom i pod tudjom cizmom.Kakkav labilan narod , takva i politika.Srbima kao da su geni poremeceni necim .POnekad citam nas novine i n everujem sta citam .P toliko ponizavanje , toliko bezobrazluka.A sto se Holandije tice , to je zemlja razvratnistva i zar iko zeli da mu deca zive kao oni?.Izgleda da niko tamo vise ne misli svojom glavom , nego kao nekada uz Tita "Mi smo pioniri maleni ".Sada pevaju , na zalost , i odrasli "Idemo u Evropu , gde nas ceka novac , "gvozdena muzika" droga a za posao , ma nije ni vazno.Srbija je postala jedna od najgorih zemalja na Balkanu .Ne psujem ali bih rado napisala ovo sto je Mrko njic napisao.Za vreme bombardovanja sam se ponosila ko sam i sta sam .Sada se stidim , da kazem odakle sam.E sada kada smo poslali i ovog coveka u Hag , mozda nam popuste milimer blize toj Vatikanskoj Evropi .I to je samo MOZDA.Kada budemo dali Vojvodinu i Rasku oblast , pobijemo trecinu Srba a trecinu posaljemo u HAG , mozda nam daju jednu kosku kao psu da glodjemo i budemo zahvalni.U sta se Srbija pretovrila u jednu kvinslisticku tvorevinu.Kako radimo , tako ce nam biti.Ova "demokratska " vlada nam je nanela stetu , koju necemo nikada vise da popravimo.Izabrali ste ,pa trpite.
Ma gde se to radi, na Zapadu? Evo ja sedim po citav dan na poslu i prelistavam novine, citam kakve budalastine pisu ovi sto bi voleli da su na zapadu, i cekam kad ce da mi gazda da otkaz zato sto nema posla pa surfam internet. I uzimam tablete da me sve ovo ne bi uznemiravalo. A vecina zutih koji ovde zive, zive na kredit, zaduzili su se da ce im unuci to morati otplacivati. Tako su mogli i u Srbiji. Menjam neotplacen stan, neotplacen auto, emancipovanu kucketinu od zene, podebilisanu americku decu i posao pred otkazom, za moj rodni zavicaj koji mi je zapad oteo i dao ustasama. Ako neko to moze da mi obezbedi neka stavi post ovde...Toliko od mene, bradatog, primitivnog i smrdljivog smradikala...
Edited by Lale Gator
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...