Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Zar nije tako uvek, bez obzira na visinu štete?
Sa svakim štetnim događajem (udesom za koji sam ja kriv), idem na viši  premijski stepen, bez obzira na visinu štete koju sam izazvao.

Link to comment

Mislim da njima nista ne utice, samo se cena polise nesto povecava a to je opet uglavnom mnogo manje nego steta koja je napravljena

  • +1 1
Link to comment

Gli je postao ko oni carevi sto se na stripu u vegasu bacaju pod kola.

 

Samo parkira i ceka :)

Link to comment

Mene podsetio na one sto su otkuvali psecu vilicu i onda uzimali kintu od grada da ih je ujeo ulichni pas.

Parkira negde pred nekom kafanom,radnjom, po sred kolovoza, i cheka.

Link to comment

Samo podsecam, prvi put me neka nesretna zena udarila starom Korsom jer ne zna da se koci pred kruznim tokom kad je neko unutra (na istom mestu kao deda sto me zveknuo pre 5-6 godina, preslikano sve ali tad nisam znao za osiguranje) a ovo drugo je jedan lik koji mi je visio nekad u kladionici i koji je 99% bio pijan. Tuga pregolema ali kad je vec tako, daj bar da se i ja nekad u zivotu ovajdim lagano...

Link to comment

spucao  me lik danas, popunili evropski obrazac, sutra idem do osiguranja. generali:covid19:. koliko realno za ovo treba para da se uradi.

reno senik 3

 

 

image.thumb.jpeg.619c3d0a9ad14a5228fa4f5635acc305.jpeg

Edited by Čutura
  • Tužno 1
Link to comment

Mene su prošle godine zamena vrata na C4, ispravljanje sajtne i farbanje svega toga ukupno izašli oko 380 evra. Vrata su bila sjebanija od tvojih, ali sam ih našao za male pare u servisu, skinuta su sa jednog rashodovanog auta, pa ih je autolimar sredio.

 

Odličan je lik, nalazi se u Vrčinu, pa ako ti odgovara lokacija, mogu da ti pošaljem broj.

Edited by napadaj
Link to comment

jel se farovi mogu stvarno ocistiti wd40 sprejem il mora nesto drugo?

 

 

e da - imam 2 nove gume (6 meseci) i kupicu jos 2 da zamenim par izandjalih.

gde da stavim ganc nove / napred il nazad? vulkanizeri kazu napred gde je vucha a na nekim strucnim portalia 'vrele guma' valjda, kazu nazad.

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ne može WD, mora da se polira ili polimerizacija, rade sad to po Srbiji za 2k din tako da nije skupo.Ali obavezno i nakon poliranja ili polimerizacije da se nanese keramička zaštita ili nakon par meseci opet matiraju.

 

Cela filozofija oko farova je da se što više šmirgla sa što više granulacija.

 

Nove gume na pogonske, stare pozadi, mada za tih 6 meseci ne bi trebalo da bude neke drastične razlike u istoršenosti, ako je geometrija ok.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Bambula said:

ako je geometrija i kilometraža ok

 

+1

 

Ono, nisi prešla 30k km sa njima i sl

  • +1 1
Link to comment

ako uradi obrnuto, najnovije pozadi, novije napred, pa ih tako rotira u budućnostionda može da uštinetm još jednu sezonu 

pod uslovom da je geometrija trapa ok

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 15. 7. 2024. at 21:16, Čutura said:

spucao  me lik danas, popunili evropski obrazac, sutra idem do osiguranja. generali:covid19:. koliko realno za ovo treba para da se uradi.

reno senik 3

 

 

image.thumb.jpeg.619c3d0a9ad14a5228fa4f5635acc305.jpeg

 

Mozes mozda naci vrata u boji ako budes imao srece, inace druga vrata i farbanje i zadnja vrata da usprica ili sta vec moze da uradi a ne znam kako je prag prosao, ne vidi se. Ima tu mozda 400 evrica a realno bi mogao da dobijes i svih 200 000 ako angazujes nekog jer ce taj traziti sve novo po cenama originalnih delova + ruke majstora.

  • +1 1
Link to comment
On 15. 7. 2024. at 20:16, Čutura said:

spucao  me lik danas, popunili evropski obrazac, sutra idem do osiguranja. generali:covid19:. koliko realno za ovo treba para da se uradi.

reno senik 3

 

 

image.thumb.jpeg.619c3d0a9ad14a5228fa4f5635acc305.jpeg

 

Slično se i meni desilo na Pežou 5008, nekoliko majstora reklo da je jeftinije da se menjaju vrata nego da se popravljaju(sreća srednji stub i prag bili čitavi), ovlašćeni servis dao 160k procenu za orginalne delove, na kraju ispalo 450 evra sa vratima iste boje i ugradnjom. Milenijum osiguranje prvo dalo malo manje od 100k, jedna žalba i dodali do oko 200k, čini mi se. 

Edited by Desmond Bojčinski
  • +1 2
Link to comment

Javio mi se advokat, kaze da ocekujem jos 59 hiljada ovih dana, znaci ukupno 177. Njemu 18, ostaje mi 159, korektno.

 

S obzirom kakav govnarski potez pokusava DDOR da odradi bivsem komsiji za stari Reno Megan u situaciji gde je bio jedna od ostecenih strana u lancanom sudaru na Gazeli ili Brankovom mostu, samo cu da kazem da ih sve treba ruzno jebati uvek sa tim zalbama, sa ili bez advokata. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...