Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

taj 3008 je fakat prelep, ali sam vec pisao da smo porodicno otisli u crkvu, odneli i dete, klekli pred oltar presvetle bogorodice i zakleli se da nikad u zivotu necemo uzeti francuza (samo da nam sad bog pomogne da nekome zavalimo ovaj)
Još uvek u prodaji imaš Golf 5 u + verziji, dakle malo produžen i povišen. Zadnja klupa se pomera napred - nazad skoro pola metra i kad su sedišta skroz nazad prostora za noge imaš više nego u MB klasi S ( merio sam lično, a tog Golfa vozio 2 meseca ). I u dizel verziji je dosta ispod 25k, a benzinski još i više. ;)
Link to comment
Još uvek u prodaji imaš Golf 5 u + verziji, dakle malo produžen i povišen. Zadnja klupa se pomera napred - nazad skoro pola metra i kad su sedišta skroz nazad prostora za noge imaš više nego u MB klasi S ( merio sam lično, a tog Golfa vozio 2 meseca ). I u dizel verziji je dosta ispod 25k, a benzinski još i više. ;)
uuu brate kome si nasao da pimpujes golfaju, pa zajec bi pre vozio rumunska kola
Link to comment
Hvala i tebi na savetima!A bio sam prosle nedelje na placu Raiffeisen lizinga u Dobanovcima, pre svega zbog tri Xsare Picasso 2008. godiste, identicne, samo sa malo razlicitom kilometrazom. A tamo - shock. Ajde neka bude da materijali koji se koriste unutra nisu najvisa klasa, ali onaj koji je sva tri auta uspeo da za dve godine onako temeljno unisti stvarno zasluzuje da se do kraja zivota vozi autobusom.Inace je bio pokoji solidan auto, ali uglavnom vec prodati, ili mi se nisu uklapali cenom ili modelom.
to je prilicno uobicajeno - kad dripac provali da nece moci jos dugo da pšlaca ratu, onda dripac pocne temeljno da unistava automobil jer dripac je olos najgori. medjutim, mogu se naci i suprotni primeri. takodje, predlazem ti da u oglasima pratis vozila za koje vlasnici nude preuzimanje lizinga - tu se cesto moze naci dobar automobil. recimo, moja bivsa firma je imala obicaj da prodaje automobile pri samom kraju lizinga i to su bile stvarno ekstra ponude, a kola su uvek bila besprekorno odrzavana. doduse, obicno su ih kupovali zaposleni ali se desilo par puta da ih uzme neko sa strane.za kraj - nisam se puno vozio ni u cetvorci ni u ksari ali iz ono malo iskustva sto sa njima imam, c4 pikaso je mnogo bolji auto od ksare. jos jednom ti predlazem da pogledas onaj na pireusovom placu. ne znam kakav je unutra ali ako se dobro secam u pitanju je model sa top opremom, koja ukljucuje i stakleni panorama krov i automatski menjac.
Link to comment

kome trebaju crome i astre karavan, odlican izbor i stupidno niske cene na onom placu na starom sajmistu (izmedju dejtona i starog mosta). mislim da su juce parkirali novi kontigent.

Link to comment
koliko su one?
Ево ти ценовника за комби, елегантни пакет има све.http://www.autocacak.co.rs/new_octavia_combi/cenovnik.htmlДоле имаш и одличан конфигуратор ако хоћеш да се зезаш.
Link to comment

Е да, хоћу да пацификујем клинца на дугим рутама, које су опције за портабл ДВД који се качи на наслон предњег седишта?

Link to comment

fala, kakav je ovaj 1,8 TSI? nekako mi je sve ispod 130-140ks za ovoliku karoseruju (sa "utovarom" koji obicno imam kad negde putujem)

Link to comment

Njegov prethodnik, običan 1.8t, bez direktnog ubrizgavanja goriva je bio neuništiv. Prvi izbor i raznih tuning firmi kad su mali motori u pitanju. Znam čoveka koji je sa njim, i to čipovanom verzijom, prešao više od pola miliona km. bez bilo kakvih problema, mislim da ga i dalje vozi. Pošto je ovo naslednik, ne verujem da su uspeli da pokvare nešto, 2009-te dobiše nagradu engine of the year mada nije to nekakav reper. Da kupuješ polovan pa pošto je turbak da se zamisliš. Ako sam shvatio ti planiraš novog, rekao bih da ne bi trebalo da bude problematičan.

Link to comment
za kraj - nisam se puno vozio ni u cetvorci ni u ksari ali iz ono malo iskustva sto sa njima imam, c4 pikaso je mnogo bolji auto od ksare. jos jednom ti predlazem da pogledas onaj na pireusovom placu. ne znam kakav je unutra ali ako se dobro secam u pitanju je model sa top opremom, koja ukljucuje i stakleni panorama krov i automatski menjac.
Bolji je C4 Picasso bez dileme, ali i značajno skuplji. A ja kao podstanar nisam baš u mogućnosti da dižem kredit za onu razliku u ceni.Gazzo, jel plac o kojem pričaš Integra motors, koji su valjda dileri Renoa i Dacie? On je na onom putiću što vodi od Brankovog ka Soundu i ostalim splavovima...
Link to comment

Znam gde su, ne znaci da ih posecujem!A provalio sam ovaj plac o kojem Gaza govori ... on je odmah uz tramvajske sine, od te splavarske raskrsnice ka Hajatu.Astri nema nikakvih, Crome imaju 2-3, Stila koliko hoces, poneka Laguna i Megan, cak i Alfa ... cene 6-9.000, auti sta ja znam, bilo je toliko vruce da sam popizdeo. Jedinom Scenicu kojeg imaju ne radi klima, tj nema freona, neke fiochice pod sedistima zapekle pa ne mogu da se otvore. Uglavnom u koji god auto sam seo bilo je prevruce. Crome i Stila deluju kao dobra kupovina, ko ih voli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...