Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Njih puštaju glatko kad imaju švic tablice. I meni se Hrvati samo mašu da prođem kad vide švapske table. Ali kad ti naletiš... "pazi taj pogled kockara, možda krijumčari arsenal za napad na Vučića?". I onda pregled kola, vidi se na njima da je limarija nedavno peglana, sigurno je nešto u karoseriju sakrio. Razvaljuj! "Gospon, zakaj vozite gume starije od 17 godina, to vam je skroz bez parafina? Htjeli ste destabilizirati našu mladu demokraciju?!?". I hopla, vidiš opet taj zapadni sistem, ali ovaj put sa pogrešne strane.

:lolol: Seronjo

Link to comment

pregled kola, vidi se na njima da je limarija nedavno peglana

 

 

Ne vidi se, uradio covek fabricki  :happy: A gume su kraj 2012. godine, parafin ful fulova, k'o nove! 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ne vidi se, uradio covek fabricki  :happy: A gume su kraj 2012. godine, parafin ful fulova, k'o nove!

 

Brate sedi miran™ za 500 tableta dobijaš momentalni pritvor pa bili i aspirini. A ono, roze gaće, izvajano telo, što da budeš riba nekome u ćorci.
Link to comment

kamagra je u švici 50€, 500 kom pa ti vidi

brat bratu tebi ostaje minimum minimuma 10k€*

 

a ove babe™ što te lože, pa i zatvor je za ljude. da ne ulazimo o to što je bolji tvorza u švici od šljake u balkan betu u mitraji

 

 

*

tapneš astricu + 10k€ i imaš bembaru peticu skoro ko ujkinu

:fantom:

Link to comment

Brate sedi miran™ za 500 tableta dobijaš momentalni pritvor pa bili i aspirini. A ono, roze gaće, izvajano telo, što da budeš riba nekome u ćorci.

a sta mu i hvali, da se uda u svicarsku.

Link to comment

dve glave. tri čoveka 70€, i manje, sića da se čovek lično uveri u tu tursku kujnu

kažu da su im kolači vrh. ni blizu ovog što goranci™ valjaju po srbiji

:fantom:

Link to comment

Ujaka i brata ne zaustavljaju otprilike nikad ali se zna da idu na odmor u Srbiju i Bosnu i to je to, a kad bi videli moj nos skontali bi da nisam cist i jebali bi me ruzno, Marfijev zakon :( A opet, hteo sam i da budem tamo koji dan, stvarno, da malo opet vidim taj zapadni sistem, ovo ono...

Povedi neku cicu-stoperku preko grane...ona obradi carinika, ti prodjes sa kamagrom i svi srecni i zadovoljni :D

Link to comment

Zajebava vas. Što bi na forumu otvoreno pis'o o internacionalnom švercu (legalno nabavljenih?) farmaceutskih proizvoda?

 

Nigde ne postoji vise poplasenih ljudi nego na PPP forumu. Jebena kamagra, preparat za potenciju, otprilike najslabiji od svih, jako mudo... no nebitno, bataljujem za sad svakako, imam nekih drugih stvari da obavim a i nije bas sezona seksanja, bolje ide kad nije zima.

 

Internacionalni sverc farmaceutskih proizvoda, sjajno :D

Link to comment

Nigde ne postoji vise poplasenih ljudi nego na PPP forumu. Jebena kamagra, preparat za potenciju, otprilike najslabiji od svih, jako mudo... no nebitno, bataljujem za sad svakako, imam nekih drugih stvari da obavim a i nije bas sezona seksanja, bolje ide kad nije zima.

 

Internacionalni sverc farmaceutskih proizvoda, sjajno :D

Hoćeš da švercuješ tablete za potenciju koje nisu jako mudo. -_-

Kako bi cmizdrio na granici kada bi ti počeli rasturati astru. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...