Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

bez brige, nisam prskala a nisam ni vozala ko šumi jer me bio stra zbog sitnog deteta u autu. problem rešila puštanjem muzike ko pobesnela :lolol:

pipnula felne, zadnje ladne obe, desna prednja topla, leva prednja toplija od desne a ja čujem cviljenje s desne strane.

Link to comment

Možda to nema veze s paknama i vlagom nego recimo nekim ležajevima™ i nižom temperaturom a tela se na nižim temeraturama skupljaju pa negde nešto struže.

Ili voda uđe kroz manžetnu pa...

Ono glupiram se ovako radeći dijagnostiku ali aj nije za zanemarivati.

Link to comment

negde sam čitala da se tako smanji kočiona moć, prskanjem tj.

 

e: a sigurno da ima veze s vlagom, tačno se javilo jutro nakon potopa a vozala sam se po potopu tamo amo

Edited by ordi
Link to comment

što da ne prsne?!?

WD40. Lubrikant, ulje, ne ispira se, zapaljivo... Ne znam ali to mi je zadnje što bih prskao po diskovima koji treba da ostvare što bolje trenje s paknama...

Link to comment

sad sam dovezla klinku s baleta koji je na nbg i nije cvilelo. jbt, ima da kukam ko besna na ovom topiću, vidite da to čini čuda :lolol:

 

edit: mada sam dvaput pošla u rikverc i zakočila naglo, ne znam, možda je to pomoglo, vrag će ga znati više šta je u glavi ove krntije

Edited by ordi
Link to comment

sad sam dovezla klinku s baleta koji je na nbg i nije cvilelo. jbt, ima da kukam ko besna na ovom topiću, vidite da to čini čuda :lolol:

 

edit: mada sam dvaput pošla u rikverc i zakočila naglo, ne znam, možda je to pomoglo, vrag će ga znati više šta je u glavi ove krntije

 to je :thumbsup:

Link to comment
  • 1 month later...

ju, niko ništa nije pisao ovde metar i po dana, pa red je da vam kažem da ću po svemu sudeći morati da rasturam menjač :cry:

ništa, do nove godine ću samo paštete da jedem :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...