Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Jel postoji neki sajt za racunanje carine i poreza za uvoz iz stranih zemalja? Ono, ukucam parametre i ono mi izbaci cifru, kao sto ima za cenu registracije :D Konkretno, Astra H 2005. godiste, 1.6 benzin sa 77kw, 4/5 vrata, Svajcarac naravno.

 

Verovatno nema ali ne kosta nista da pitam.

Link to comment

Naleteo sam i ja na ovaj link i skontao da nije dzabe pa pitao posle neke sto se bave tim stvarima. Jedan rekao 750 a drugi 800-850e svi troskovi + registracija, sto i nije strasno.

Link to comment

Dobro si uradio  :thumbsup:

 

Nisi se zajebao.

 

Rekoh ti, drug koji popravlja sve i svasta je prokleo dan kada ga je kupio (+ ga je servisirao u garazi za vece opravke). Slavi dana kada ga je prodao :D

 

Pricao mi je da je imao probleme i sa racunarom (od auta naravno). Uspio je nekako da ga popravi trazeci kodove po internetu. 

 

+1, Chrysler od 10-15 godina, radije ne.

Link to comment

opet ja s problemom :lolol:

ne vraća mi se leva ručica migavca kad ispravim volan. ne mogu do majstora narednih 10 dana. jel ne može ništa da mi se desi?

Link to comment

opet ja s problemom :lolol:

ne vraća mi se leva ručica migavca kad ispravim volan. ne mogu do majstora narednih 10 dana. jel ne može ništa da mi se desi?

Tri dana do subote onda... Oni dani? :D

Vraćaj sama, neće ti ništa da bude.

Link to comment

ok, hvala, to mi je bitno. jbt, ja ne mogu da verujem da mi se jedno po jedno raspada. i nisu oni dani nego sam planirala na put u subotu pa ništa od mog majstora do naredne subote. radnim danima ne postizavam jer i on radi do 5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...