Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Nemoj ni slucajno to kupovati.

 

Drug ga je imao (dopadao mu se, sta ces ima i takvih) i zazalio kupovinu.

 

Jedan primjer: treba da sipas samo neko americko ulje (crvenkasto) za mjenjac jer druga nisu podobna. Ulje koje je naravno tesko naci u evropi.

 

 

Inace ima i Ford Capri iz 80. (valjda) i sam ga popravlja (motor, limerija, mjenjac).  

Edited by borris_
Link to comment

jel vozio neko ovo cudo?

 

Ja sam ga prije 10-ak godina u par navrata vozio kao rental, i koliko se sjecam, bio je bolji od 500L Fiata, koga sam isto nedavno vozio 5-6 dana.Ne da je to neko dostignuce, jer je 500L krs, ali cisto za poredjenje posto se radi i slicnim vozilima.
 
Motor je bio vise nego adekvatan za gradsku voznju i po autoputu, sa dosta dobrim mjenjacem. Kao sto vec neko rece, unutra more plastike, ali solidno upakovano.
 
Ne znam koliko je star i u kakvom stanju je taj, ali za razliku od borrisa, ja mislim da tu nije problem nabavka transmission fluida, vec vise sta ako se pokvari mjenjac? Popravka, odnosno zamjena automatskog mjenjaca lako moze biti skuplja od vrijednosti auta. A Chrysler bas i nema reputaciju za pouzdanost.
Link to comment

odustao sam, mada je ponuda bila vise nego odlicna. radi se gt modelu full oprema sa manuelnim menjacem i motorom 2.4 litre i 223 konja u blago receno izvrsnom stanju. cena za mene je bila 3900 evra.

auto se prodavao iskljucivo zbog selidbe, redovno servisiran i garaziran. vlasnik je tip, koji manijakalno vodi racuna o kolima, nesto kao stevo zigon iz radionice, al ne u bolesnom smislu. 

Link to comment

odustao sam, mada je ponuda bila vise nego odlicna. radi se gt modelu full oprema sa manuelnim menjacem i motorom 2.4 litre i 223 konja u blago receno izvrsnom stanju. cena za mene je bila 3900 evra.

auto se prodavao iskljucivo zbog selidbe, redovno servisiran i garaziran. vlasnik je tip, koji manijakalno vodi racuna o kolima, nesto kao stevo zigon iz radionice, al ne u bolesnom smislu.

 

Dovoljan ti je razlog 2,4 litre... Koliko to troši po tvojim putevima? Edited by wall
Link to comment

Dobro si uradio  :thumbsup:

 

Nisi se zajebao.

 

Rekoh ti, drug koji popravlja sve i svasta je prokleo dan kada ga je kupio (+ ga je servisirao u garazi za vece opravke). Slavi dana kada ga je prodao :D

 

Pricao mi je da je imao probleme i sa racunarom (od auta naravno). Uspio je nekako da ga popravi trazeci kodove po internetu. 

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...