Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Zli Gli

 

Koliko novaca da se auto transportuje u Nemačku? Elem, ćale uzeo nekog 200d za male pare pa kad je video koliko košta u DE odlučio tamo da ga zavalja. Da bih ga odgovorio od ideje da sedne i vozi do tamo ga ubeđujem da malo spusti cenu pa da mu Švabo dođe na noge i odveze/odnese auto nazad, zato mi trebaju neke okvirne cifre.

Link to comment

Mislim da bi se svako od ovih sto dovoze iz Nemacke na kamionima ili kombijima/autima s prikolicom obradovao da ima sta da poveze i tamo umesto da idu prazni, dovoz od tamo se placa recimo oko 600e a ovo sto im je usput odavde bi moglo opusteno da prodje sa 300-400, po meni. Znaci svakako manje, ako neko bude trazio 500-600 oteraj ga u tri lepe i reci da je djubre jer mu je to cista neplanirana lova i mora biti manje. Mogu da pitam mozda nekog od ovih sto rade uvoz iz Nemacke da pitaju te svoje vozace, mi samo iz Svajcarske radimo pa ne vredi da pitam ove moje. 

Edited by Zli Gli
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, nesha taxista said:

Nije valjda da to nisi znala?

 

Pa nisam nikad jos bila vlasnik auta, pre je bio otac vlasnik auta pa je to on radio nisam ni znala. Smor.

Link to comment
18 hours ago, Mel said:

Ja sam se sokirala kad mi je otac rekao da treba da registrujem auto opet. Mora svake godine!

Tako moja žena prevrne očima za svaku registraciju ili redovan servis. Osetim se kao neki ludak koji ide tamo eto jer mu se daju pare bzv 🤣

  • Haha 8
Link to comment
37 minutes ago, smooth.Op said:

Tako moja žena prevrne očima za svaku registraciju ili redovan servis. Osetim se kao neki ludak koji ide tamo eto jer mu se daju pare bzv 🤣

 

carica :D

Link to comment
On 29.6.2023. at 10:58, smooth.Op said:

Tako moja žena prevrne očima za svaku registraciju ili redovan servis. Osetim se kao neki ludak koji ide tamo eto jer mu se daju pare bzv 🤣

Još kad budu došli kvarovi ima da vidiš svog Boga. Pomisli kako je meni koji prelazim 40 - 50 hiljada godišnje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...